You are here: Home » Gizemler » Sırrı Çözülemeyen Oyun

Sırrı Çözülemeyen Oyun

Sırrı Çözülemeyen Oyun

Go oyunu japonyada ruh çağırma oyunu olarak bilinir.bu olay çok eskidir ama inanılmicak bişidir. o gunlerde okullarda öğrenciler geceleri nöbete kalırlarmış.2 haftada bir grup nöbeti varmış.yine grup nöbetlerinden birinde kızlar go oynamaya karar vermişler. oyun oynarken elektrik gitmiş ve elektrikler geldiğinde hiç biri ne olduğunu hatırlamıyormuş ve nöbetçi olduklarını unutmuşlar.bunun üzerine evlerine gitmeye karar vermişler.ama kızlardan biri defterini sınıfta unutmuş.kız yukarı çıkmış ama bir daha dönmemiş.bunun üzerine sebpai olan bir öğrenci yukarı çıkmış ama gördüğü manzara karşısında dehşete uğramış.arkadaşının kitapları defterleri yerde dağınık bir şekilde duruyormuş.kız telaşlanmış ve arkadaşlarının yanına dönmüş, kızın geç kalıcağını ve onlara gitmelerini söylediğini söylemiş.kızlar ertesi gün geldiklerinde o kız yine yokmuş.eve gitmediği öğrenilen kızın kısa sürede kaybolduğu anlaşılmış.

Go_game

polis kızı her yerde aramış ama bulamamış.bu olaydan 2 gün sonra kaori adlı bir kızın evine telefon gelmiş.kız telefon üzerine okulu gitmiş ama okulda kimseyi bulamamış. ertesi sabah kaori’de okula gelmeyince ve öğrenciler birer birer kaybolmaya başlayınca okulda soruşturma açılmış.ama ilginç olan kaybolan öğrenciler sadece grup bekçiliğine kalan öğrencilermiş.müdür kızları çağırıp konuşmuş ve kızlarda o gün olanları daha doğrusu hatırladıklarını anlatmışlar. müdür diğer kızlarla konuşurken bir efsane duymuş ve diğer kız öğrenciler arkadaşlarının efsane yüzünden öldüğüne inanmaya başlamış.efsaneye göre sadece birkaç yıl önce o okulda bir öğrenci öldürülmüş ve cesedi okulun bahçesine gömülmüş.cesedinin bulunması için kızları öldürüyormuş.ve kızlar go oynarken kızın ruhunu dünyada sıkıştırmışlar ve o da gitmek cesedinin bulunmasını istiyormuş.müdür bu duyduklarına inanmamış.ama 2 öğrenci daha kaybolduğunda artık endişelenmeye başlamış ve efanenin de içinde şüphe bırakmasından dolayı bahçeyi kazdırmış.sonuç neymiş dersiniz.bir mezar bulunmuş ve kaybolan kızların cesetleride bu mezarın içindeymiş.ama kaybolan kızların cesetlerinin yanında başka bir ceset yatıyormuş.tanınmadık bir yüz.araştırma yapılınca o kimliği belirsiz öğrencinin 3 yıl önce kaybolan lise 2 öğrencisi k.azumi olduğu anlaşılmış. olay hala sırrını korumaktadır.sırrı çözülemeyen oyun adında raflara kaldırılmıştır.

Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

http://www.gizemlervebilinmeyenler.com

1 Comment

  1. Demek ki orada bir manyak var oyundan değil o..öldürüp öldürüp gömuyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir