KGB’nin Bulduğu Antik Uzaylı ‘Tanrı’nın Mumyalanmış Cesedi

KGB’nin Bulduğu  Antik Uzaylı ‘Tanrı’nın Mumyalanmış Cesedi

1961 yılında, KGB’ yabancı teknolojisi elde etmek için tasarlanmış çok gizli bir program başlattı. Proje ISIS,.  Ve bu Proje Mısır’daki Giza Platosunda bulunan bir  mezarın içindeki 13 bin yıllık uzaylı cesedi keşfi ile sonuçlandı.

 

Soğuk Savaşın ilk yıllarında, Rus askeri yetkililer, ABD nin farklı bir taktik ile uzaylı teknolojisi Mühendisliği avantajı elde ettiğini biliyorlardı, Muhtemelen buda Roswell yakınlarında düşen bir UFO yu incelyerek olmuştu. Rus askeri yetkililer bu İleri teknolojiye kendilerinin de sahip olması gerektiğine karar kıldı ve, Rusların dünya dışı eserler bulunabilir birkaç yer araştırmak için istihbarat servislerini kullandı.Bu yerlerden birinde Mısır’da Giza Platosunda yer alan antik bir mezar vardı. Bu mezara Ziyaretçi Tanrı Mezarı ismi verildi.

Hikayeye göre, iki Bedevi yanlışlıkla yabancı antik bir dinlenme yerinde mola verdikten sonra ayrılırken  tökezledi ve bir açılan bir çukurdan mezara yuvarlandı. mezara girdikten sonra, iki adam hastalandı ve hastaneye kaldırıldı. Gizemli bir hastalığa yenik düşüp ölmeden önce, bu gizemli mezarının nerede olduğu hakkında bilgi verebildiler.

 

Mısırlı yetkililere iletilen bu bilgiyi. Hızlı bir biçimde  CIA ve KGB  de öğrendi.  Herkesten önce Ziyaretçi Tanrı Mezarına ulaşmak isteyen Rus müttefiklerin isteği daha makul görüldü. Sonuç olarak, hızlı bir şekilde keşif Projesi ISIS organize edildi. Sovyet Mısır bilimciler, bilim adamları ve askeri personelden oluşan bir grup Mısırlı meslektaşları tarafından mezarı bulma konusunda yardım aldı. Bu Bilgi gizli KGB belgelerine erişimi olan Rus bilim adamı Viktor İvanvich tarafından doğrulandı:

 

Askeri uzmanlar ve Rus bilim adamlarından oluşan küçük bir grup 1961 yılında Mısır’da bir mezar keşfettilerine hiç şüphe yoktur. Ama belgelerde asla tam olarak lahitin içinde ne olduğunu ortaya koyulmamıştır. Mısır’da milattan önce ölen 13.000 yıllık uzaylı bir yaratığın kalıntılarını bulduktan sonra Rusya ya getirildiği  KGB’NİN en üst sıradaki kaynaklarından biliyoruz.

 

Rus-Mısır seferi ve mezarı güvenli şekilde sayısız eserler ortaya çıkarmayı başardı. KGB’NİN kıdemli bir memurunun rapora göre, eserlerin Ziyaretçi Tanrı mezarından 15 kutu gizemli eşya alındı.

Ayrıca Duvardaki Hiyeroglif yazıt kopyalanmış ve tercüme edilmişti. Burada Kanatlı uzaylı bir Tanrının dönüşü hakkında yapılmış bir kehanet yazıtlar arasında yer alıyordu. Raporda ayrıca, koruyucu bir bariyerin varlığından da  söz ediliyordu.

 

Mezarda bulunanlar keşif sırasında duvarlardan gelen garip itici bir güç olduğunu fark ettiklerini fakat  Herhangi bir bilimsel açıklama bulamadıklarınıda rapora kaydetmişlerdi.”

 

    1. serhan 23 Eylül 2016

    Leave Comments