You are here: Home » Genel » Yatak Odasından Başka Bir Boyuta Portal Açan Adam

Yatak Odasından Başka Bir Boyuta Portal Açan Adam

Geçenlerde internette yayınlanan bir video heyecan yaratığı kadar  tartışmalara da neden oldu . Videoda bir adam yatak odasında başka bir boyuta  açılan portal oluşturduğunu söylüyor ve bunu çektiği videoda gösteriyordu. Birçoğu, videonun bir aldatmacadan başka bir şey olmadığını söylerken , en ufak bir ihtimali bile değerlendiren diğer şüpheci sesler, çok küçük bir ihtimal de olsa bunun doğru olabileceğine  inanmaktadır.

Gelişen teknoloji ile her türlü görüntüyü basit bir bilgisayarda elde etmem mümkün iken bu tarz videolar yaygınlaşsa da,ve böyle bir şeyin imkansız olacağı düşünülse de  insanın aklına acaba mümkün mü diye ufak bir soru işareti de takılmakta.

Videoyu izlerken tamamen net olmayan  bazı faktörler mevcut  bunlardan biri de bu işlemin bir bölümünün  ses frekansları  ile yapıldığı ve 525 Hz frekanslarında  kullanılan iki tonun önemi.Videoda açılan portal Sedona Giriş Kapısı olarak adlandırılıyor ve açılan bir ses jeneratörün sesini ile sesi 528 Hz olarak ayarlandığını açıklayan kişiyle başlıyor.

Tarayıcıda başka bir ses jeneratörünün açık olduğunu ve onunda 432Hz olarak ayarlandığını açıklayan adam ardından ses jeneratörünü açar ve yatağın ortasındaki cihaza bakmaya başlar ve dalgalanmalar olduğunu söyler. Daha sonra yatağın ışığı yavaş yavaş aydınlanıp kapıyı açan küçük ve ince bir ışık şeridi varmış gibi görülmeye başlar.Ve portal yavaşça açılır.

Portaldan bakıldığında, ağaçlarla birlikte evler ve tarlalar olduğunu söyleyen adam, bilinen bir vorteks fenomeni ile buranın  Sedona olduğunu söyler .Adam izleyicilerine iki ses jeneratörü karışımı kullanarak Sedona’ya girişi oluşturan  solucan deliği izlediğini söyler.

Bazı insanlar video hakkında inanılmaz açıklamalar ve yorumlar yapmakta . Peki sizce gerçek nedir ? adamın ses frekansını kullanarak odasında bir portal açmayı başardığı mı, yoksa sadece başka bir aldatmaca olduğu mu.

Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

http://www.gizemlervebilinmeyenler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir