Ana sayfa Gizemler Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

356
0
PAYLAŞ

Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

Geçtiğimiz günlerde araştırmacılar tarafından önemli bir keşif yapıldı. Google Earth yer seçimi yardımı ile, Pasifik Okyanusu’nun dibinde büyük, düz bir  platform göze çarptı. Bu anormal yapı insan ırkının yakınında  iyi korunmuş bir sır olabilir mi ?

Suyun 600 metre altındaki bu tuhaf görünümlü platform Malibu, Kaliforniya, açıklarında yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Bu kadar tuhaf olan nedir, diye sorabiliriz ? Çünkü bu çok düzgün alan okyanus tabanına ait olmadığı gibi, her şeyden önce, oval şekilli tasarımı ile çevreki şekillerden hemen ayırt edilmekte. Ayrıca bu devasa oranları göz önüne alırsak, bu yerin yaklaşık 3 kilometre genişliğinde olması,  Alanın anormalliğini  daha da iyi anlatır.

c075c1fa6b309cd9554f9b43081b22ea - Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

Bunun dışında  diğer garip özellikleri de  görülebiliriz. Cilalı gibi parlak ve düz bir şekilde görülen  6 büyük sütun ve batık ayaklar ilk göze çarpan unsurlar. ve eğer yakından sağ tarafındaki tasarım kısmından  bakacak olursak, simetrik olarak hizalı siperler gibi  bir başka ilginç kısmı fark ederiz. Bu sadece bir tesadüf olabilir mi, ya da bu su altı yapısı aslında bir çeşit gizli bir üs limanı olabilir mi?

massive underwater entrance discovered off the california coast 104090 - Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

“Çanlar kimin için çalıyor” Karanlık Madde ”  isimli Radyo programı yapan Jimmy Church bu bulguyu, “araştırmacılar, son 40 yıldır aradıkları UFO/USO nun Kutsal Kasesi olarak yorumluyor..” Maxwell adında bir UFO araştırmacısı bu tuhaf  görüntüyü keşfeder .daha sonra elinden geldiği kadar anomalinin çok açılı görüntüsünü yakalamak ve araştırmak için grafik tasarımcı Dale Romero dan yardım ister,

o MALIBU ANOMALY 11 5701 - Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

Su üstündeki ve altındaki görüntüleri  elde etmenin bir yolunu bulmak için ona ihtiyacım var dedi.  Yapı pek doğal gözükmeyip eski  yunan tapınaklarını andırırcasına  yapay görünüyordu .ilk izlenim buydu. Ayrıca yukarıdan baktığınızda, neredeyse mükemmel bir oval şekil görülmekteydi. Çevresindeki doğal ortamda, hiçbir şey bu kadar simetrik değildi. Her yeri aşınmış kayalarla kaplı ve eğimli ve çukur içinde ,2 kilometre boyunca, siyah bir anahat  ile ayrılan mükemmel bir oval.

Çatı olduğu söylenen yapı kısmı öne çıkıyor, Kubbe bir stadyum veya kapalı bir yarış pisti ya da bir Olimpiyat arenasından farklı değil. Bu yapıya karşıdan bakan biri ,insan yapımı mükemmel oval bir yapı gibi görebilir.

6a00d8341c73dd53ef01a73df49dcb970d - Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

UFO araştırmacıları göre, bunun için az önce belirtilen özellikleri mükemmel simetri, cilalı üst ile birlikte ve devasa sütunları, gizli sualtı uzaylı üssü olmadan da olabileceğine dair  bir şüphe duymaktalar, peki öyleyse bunu kim yapar. Şimdi bu yapının dünya dışı kökeni değil de insan yapımı olduğunu söyleyebilirmiyiz ?Çünkü eğer insan kökenli olsaydı, muhtemelen orduya ait olacaktı ve şimdiye kadar orduya ait her yer . her gizli üs ve bölge, her açıdan çok bariz güvenlik nedenleriyle bulunamıyor yada  Google Earth üzerinde bulanık şekilde çıkıyor,. Ancak, Malibu, Kaliforniya sahillerindeki bu yerde hiçbir kısıtlama yada bulanıklık mevcut değil. Peki Bu yerin bir Uso üssü olma ihtimali var mı ?

platform a - Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

USO Nedir?

USOlar, gündüz veya gece faaliyet gösteren, isikli, koyu renkli ya da metalik görünüslü olan, çok çesitli sekilleri bulunan (oval, daire, küre, üçgen, yumurtamsı, silindirik vb.), dünyanin hemen her degisik bölgesinde bulunan okyanuslara, denizlere, göllere, nehirlere veya dere sularina dalan ya da sudan çıkarak gökyüzüne yükselen, salt su yüzeyinde seyreden, su altinda olaganüstü hizlarla giden veya bir sekilde su ile ilgilenen (mesela, boru araciligiyla denizden su alan UFOlar gibi), hem denizalti, hem gemi, hem uçak ve hem de uzay araci özelliklerini yerine getiren kompleks ve tuhaf araçlardir.

ufo title - Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

Bazı UFO analistleri borusal  ve yapısına takip eden elektrik hatlarına bir ağ için mükemmel bir şekilde hizalanmış siperler  ile beraber anormal tasarımlı su ile Arktik bölgede meydana gelen büyük bir çöküş sonrası yutulan önceden  bu  bölgede yaşayan eski ve gelişmiş bir ırkın başyapıtı olabileceğini ima ediyor.

Underwater UFO - Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

Durum ne olursa olsun, muhteşem keşif okyanusun derinliklerine benzersiz bir fikir veriyor, Bu yapay yapının  bir uzaylı üssü olup olmadığını, ya da kayıp bir uygarlığın kalıntıları olduğunu , henüz bilmiyoruz, ama bu sualtı keşfinin gizemli yerinde inceleme yapılıncaya kadar, sadece onun gerçek doğasını tahmin edebiliriz.

 

Özet
Yayınlanma tarihi
Başlık
Kaliforniya Açıklarında Uzaylıların Devasa Sualtı Üssü

Comments

comments

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here