You are here: Home » Demonlar ve Mitolojik Varlıklar » Canlanan Mumya

Canlanan Mumya

Canlanan Mumya

Mısır’ın başkenti Kahire’de mumyalar üzerinde araştırma yapan iki arkeolog Chris Stein (53), Herbert Meir (52) inceledikleri 18. Sülaleye ait bir mumyanın canlandığını iddia ettiler. İki arkeolog uzun zamandır bu işle uğraşmaktaydılar. Daha sonra arkeologlardan Chris Stein şöyle bir açıklama yaptı: ”Mısır hükümetinin izniyle 18. Sülaleye mensup olan Firavun Tute’ in mumyasını inceliyorduk. Sargılarında çok değişik bir reçine kullanılmış ve iç organları vücudundan çıkarılmadan mumyalanmıştı.

Sanki ileride yeniden canlanacak ve bunlara ihtiyacı olacakmış gibi. Ben mumyanın tam kafatasını incelerken gözlerinde yaşam pırıltısı gördüm. Bana dikkatle bakıyordu. Çok korktum ve hemen Herbert’i yanıma çağardım. O da bu parıltıyı gördü. Mumya derinden her ikimizi de süzüyordu. Çok korkmuştuk. Birdenbire hafiften kafatası oynadı. Biz donup kalmıştık. Aniden tüm canlılık belirtileri kayboldu. Sanki bize bir şeyler anlatmak istiyor gibiydi” dedi. Daha sonra mumya üzerinde araştırma yapan bilim adamları gerçekten de Tute’nin gözlerinin ilk günkü gibi olduğunu gördüler. Bu gerçekle yüz yüze kaldıklarında çok şaşırmışlardı. Öyle ki korkularını birbirlerinden saklayamıyorlardı.

misir-mumya-0 6504_0

Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

http://www.gizemlervebilinmeyenler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir