Telekinezi Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Telekinezi Nedir ? Nasıl Yapılır ?

 

Telekinesis düşünce gücü ile cisimleri oynatmaktır. Bu herkeste olan bir yetenektir. Ne bir mucize ne de bir efsane. Tek gereken inanmak!

Telekinezi yeteneği doğal bir yetenektir, fakat tek sorun bu beceriyi öğrenebilmektedir. Öncelikle olayın Düşünce-Beyin-Bilinç-İnanç dörtlüsünde bittiğini söyleyelim. Ayrıca bazı araştırmalar da beynin Cortex bölümünde bu özellikle bağlantılı bölgeler keşfedildiğini de gözler önüne sermektedir.

Bazen bazı cisimler düşer. Biz kaydığını zannederiz veya korkarız. Ama bunun tek nedenin telekinezidir. Yani insanın o anda bilinçsizce çevreye saçtığı yeteneğidir.

Her şey ne düşünebiliyorsak, gerçekleşebilir felsefesine dayanmaktadır.

1

Telekinezi Teorisi

Genelde telekinezi insanlar tarafından mucize ve az rastlanan bir yetenek olarak bilinir. Fakat bu düşünce tamamen yanlıştır. Bakın!

Her yaşayan insan bir beyne sahiptir. Tüm beynimizi kullanmıyoruz ama herkes kendine uygun olanı bölümü kullanmaktadır. Mesela bazı insanlar sanattan, bazıları matematiksel bilimlerden, bazıları spordan, bazıları da danstan hoşlanır. Bu liste uzayıp gider. Tüm bu aktiviteler beyinde farklı yerleri kullanırlar.

Düşünce gücü de bunlardan biridir. Hepimiz bunu kullanıyoruz ama dikkat çekmeyecek kadar az. Mesela bazılarımız bazı şeylerin önceden olacağını bilebiliyoruz veya ilk tanıştığımız bir insanın karakterini kendimizce yorumluyoruz. Yani iyi ya da kötü olduğunu hissedebiliyoruz. İşte bu özelliklerimizin tümü düşünce gücüyle ilgilidir.

telecinesi

Tüm her şeyin arkasında yatan şey kendinize inanmamanızdır. Aynen bir çocuğun, Matematiği asla yapamam, çünkü çok zor! ya da bir insanın, Ben telekinezi yeteneğimle cisimleri oynatamam, çünkü böyle bir yeteneğim yok! demesi gibi. Şimdi bunu durdurun! Kendinize inanın! Gerisinin geldiğini göreceksiniz!

 

Telekineziye Giriş

Telekinezi çalışmalarına başlamadan önce yapmanız gereken şeyler var. Bunlar olayın temel taşları yani olmazsa olmazları.

hqdefault

1) ŞÜPHE ve ENDİŞE

TELEKİNEZİ GERÇEKTİR! İnsanlar bunu yaptı ve yapmaya devam da edecekler! Bu tüm insanların hayatları boyunca sahip oldukları bir hediye. Yani alıştırmalara başlamadan önce bunları kafanızın güzel bir köşesine yerleştirmeniz gerekiyor. Şunu da bilmenizi isterim şüphe sizle telekinezi başarınız arasında bir duvardır. Yani o duvarı tırmanın ve onu koşar adımlarla arkanızda bırakarak, uzaklaşın.

 

2) MANTIK

Hepimizin de bildiği gibi teknolojinin ileri olduğu ve her şeyin bir mantığa bağlı olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bazı şeylerin mantık dışı olduğu bize yanlış da olsa öğretiliyor. Böyle büyüyoruz. Fakat şimdi arkanıza yaslanın ve telekinezi yeteneğiniz ile yaptıklarınızı düşünün yani mantığa nasıl karşı koyduğunuzu! Onu alt ettiğinizi!

2632012215015453

3) AMAÇ

Neden Telekineziyi öğrenmek istiyorsunuz? Şunu söylemeliyim ki amaçlarınız ve nedenleriniz pozitif olmalı. Eğer insanlara zarar vermek, bu yeteneğinizden para kazanmak veya arkadaşlarınızın dikkatini çekmek içinse; bunlardan hemen uzaklaşın! Bunu ucuz bir amaç için denemeyin! Zihin egzersizi ve gerçek sanılanlarla meydan okumak için öğrenin!

 

4) RAHATLAMAK VE ORTAM

Başlamadan önce arkanıza yaslanın ve günün stresinden zor da olsa uzaklaşmaya çalışın. Pozitif moda geçin ve ortamda sizin dikkatinizi dağıtabilecek her şeyi kaldırın.

psikokinezi1-427x320

Telekinezi’ye Ayrılan Zaman

Bildiğimiz gibi insanlar biraz sabırsız. Fakat sabır bu olayda her şey! Bu yeteneği kazanma zamanı tüm insanlarda değişir. Bir hafta bu olay için çok ama çok kısa bir süredir. Fakat yeteneğinizi kazandığınızda, bu beklemeye değdiğini göreceksiniz! Lütfen Denemeyi Bırakmayın!

Günde en az bir kere 30 dakikanızı Telekinezi egzersizlerine ayırın! Eğer çok meşgulseniz 15 dakikayı sağlıklı bir şekilde lütfen ayırın!

Size bahsedeceğim methodlardan birine en az bir hafta yoğunlaşın. Eğer yaramadığını düşünüyorsanız method değiştirin.

Kendinizi yapamayacağınıza inandırmaktan vazgeçin. Tüm olay inanmakla başlıyor

telekinezinedir

Telekinezi ‘Nin Püf Noktaları Ve Alıştırmalar

Telekinezi yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yeni yazımı yazmamın en büyük nedenlerinden biri telekinezinin yanlış anlaşılması gelen soruların hep aynı olması. Şimdi sizi aydınlatmaya çalışalım.

 

Telekinezi Anlatılmaz Telekinezi Öğretilmez

Evet yukardaki cümleleri iyice belleğinize yerleştirin Çünkü;

Telekineziyi Öğrenmek için 2 yol vardır.

Telekineziyi size biri anlatamaz size sadece örnek yada teknik verebilir. Yani siz sadece alıştırmaları deneyerek kendi kendinize öğrenebilirsiniz. Alıştırmalara sitemizden göz atabilirsiniz. Yada telekinezi yapabilen biri size telepatiyle 1 saatte öğretir (ki bu yolla öğrenmeniz Türkiye’de %01 şansla olur..)

Telekinezi yaparken;

Telekinezi yaparken bir şey düşünmezsiniz!

Telekinezi yaparken sadece hayal ve imajinasyon kullanırsınız.

Telekinezi yaparken Nefesiniz çok hızlıysa telekineziyi bırakmalısınız.

Telekinezi yaparken Oda ılık, Elleriniz sıcak olmalıdır.

Telekinezi yaparken çok başarısızsanız yerinizi değiştirmelisiniz.

Telekinezi yaparken telekineziyi önemsememelisiniz, basit bir şey gibi düşünüp onu rahatça yapabileceğinize inanmalısınız.

Telekinezi yaparken beyninizi sıkmayın, ıkınmayın, çok rahat olun ve sadece cisme yoğunlaşın.

Telekinezi yaparken üstüne birde acemiyseniz, arkadaşlarınızın yanında uğraşmayınız, yalnız yapınız.

Telekinezi yaparken ellerinizin karıncalandığını düşünün veya isteyiniz.

Telekinezi yaparken avucunuzdan bir enerji hortumu çıktığını hayal edin (abartmadan )

telekinezi-nedir-700x325

Buz İle Telekinezi

Buz oynatmanın avantajları;

1) Normalde elleriniz ısınmışken telekineziyi daha rahat yaparsınız. Buzla uğraşma sonucu zamanla ısı değişimlerinden etkilenmeyip kesintisiz işinize devam edebilirsiniz.

2) Kağıt, pipet gibi ilk seviyelerden sonra , düz bir yüzeyde elle doğru düzgün hissedilir bir şeyi hareket ettirmek bu işin size daha kolay gelmesini sağlar ve ağır cisimlere etki etmeniz daha kolay olur.

Nasıl yapmalıyım ?

İlk denemenizse “buzu” düz yüzeye koyun ve suyunu iyice etrafa yayın, buz suyun içerisinde durmalı.

Ellerinizi buza dokundurmayın ve onu itmeye çalışın. önce açık parmaklarla deneyin, olmazsa tüm parmakları birleştirip elinizle rüzgar yarattığınızı hayal ederek onu itmeye çalışın.

Ellerinizi sabit bir yere koyun (buza yakın olsun) ve buzla aranızda bir ip bağlı olduğunu düşünüp, buzu o iple kendinize çektiğinizi düşünün.

Bunlardan herhangi biri olmazsa yukarıda da yazdığım gibi daha sonra deneyin yada başka bir yerde deneyin.

Normal buz hareketlendirmesini yapabilmeye başladıysanız devamında onu döndürmeye çalışın.

İlk “katı” maddenizi oynatmak muhteşem bir duygu.

maxresdefault

Telekinezi Yöntemleri

Bu dökümanda bulunan yazıları burada tartışmayacağım çünkü neredeyse hepsi denendi ve doğrudur. Genelde Ortalıkta bir çok yanlış bilgi dolanıyor yada

insanlar sadece Teknik bilgi vererek olayı kapatıyor, kendi deneyimlerime dayanarak size kısa da olsa nasıl Telekineziye başlayabileceğinizi anlatalım

Hazırlık

Genel olarak ilk başlayanların elleri ıslak olmamalı, ıslak eller daha profesyonellerde işe yarıyor, hatta bir de aynayı 1 metre uzaktan tamamen

buğulama olayı var ama onu sonra açalım. Ellerinizin kurumasını bekleyin, yada ellerinizi fön makinesiyle ılıkta kurutun. eğer Fazla sıcakta yaparsanız elleriniz kuru gibi hissedilecektir.

Telekinezinin baskın olacağı durumlar;

Uykudan yeni kalktıktan yaklaşık 20 dakika sonra (beyniniz boşalmış olur ve uyku sersemliğinden sonra gelen o hafif mide bulantılı garip ağrılar işe yarar.

Sakin olduğunuz anlar(genelde herkes bilir zaten)

Vicdan azabı, derin düşünceler vs. olmadığı zamanlar…

Hayal Gücünüzün Baskın Bulunduğu anlar

hqdefault (1)

Eğer yapamıyorsanız Ne yapmalı?

Telekinezi öyle bir şey ki bir kere bile şüpheye düştüğünüzde tıkanıp kalabilirsiniz, bazen öyle zamanlarım oluyor ki kendimden şüphe duyuyorum.

Eğer hiçbir kıpırdama hissetmiyorsanız ;

Bir güzel hava alın, yalnız dışarıya çıkıp gezmeden, sadece balkondan (dışarıdaki etkenler kons. dağıtabiliyor)

Sirkeli, Tuzlu veya ekşi şeyler yiyin – için. (beyne hafif şok dalgaları yollar ve bir güzel kendine getirir)

Hadi hiçbiri olmadı Kalkın kafanızı ani sarsın/sallayın (çok fazla sarsmayacak şekilde sadece kendinize gelebilmek için)

Üzerinizi serin tutacak şekilde giyinin

Böyle Doğaüstü güç sahneleri bulunan sahneler size çok büyük derecede yardım ediyor çünkü hayaller ve

ilizyonlar çok işe yarar!

uri_geller

Yaparken , Çalışırken Beyinde Neler Oluyor!

Evet girişe geldik. Size ilk önce çalışabileceğiniz en iyi tekniği tavsiye ediyorum; Bir Pipet ve bir de Ampul alın. Ampulün üzerine çubuğu dengeleyin ve işte çalışma ortamı hazır, ilk zamanlarda bunu kesinlikle hissedemezsiniz bu yüzden sadece telekinezi çalışmadığınız zamanlarda sanki o bölümü kafanızda hissediyor gibi yapın, yada o bölümü kendiniz ağrıtmaya çalışın.

Diğer bir yöntem ise beyin jimnastiği’dir. Hiçbir konu hakkında test vs gerekmez. çoğu kişi tek kaşını havaya kaldırabilir dimi? işte bunları geliştirebilirsiniz, önce diğer kaşınızı tek kaldırmaya sonra da diğerini kaldırmaya çalışın! bunları da yapabildiniz mi dudağınızı hiç gülümsemeden tek bi bölümünü yukarı kaldırmaya çalışın (kaşı nasıl yapıyorsanız bu da aynı model de) bundan sonra da alt kirpiklerinizin bulunduğu deriyi sağ sol hareket ettirmeye çalışın.

telecinesi (1)

Hareketlendirmek için Düşünceler

Şimdi önümüzde çubuk size siz çubuğa bakıyorsunuz . Yaparken el şekilleri çok önemli, çoğu telekinezide kimseden öğrenmeden kaptığım teknikler vardır. ve genelde çok fazla olmasa da büyük bir model arşivi bulunmakta.

not: öncelikle hemen bir uyarı ilk yapışlarınızda en fazla 1-5 cm arası oynatabiliceğinizden eminim. çünkü denerken aniden çubuğun hareketlenmesi şok etkisi yaratıyor

En büyük güç ilizyondur, o an ki görüş açısı size çok yardımcı olabilir! Çubuğa ne çok yakın ne de çok uzak olun ve tam tepesinden bakmayın ,oturduğunuz sandalyeden düz açıdan bakmalısınız. Aşağıdaki uygulamalarda el hareketleri uygulanırken , o an çubuğunda döndüğünü hayal edin! yada parmağınıza bakmadan sanki çubuğu itermiş gibi yapıp dokunmadan itebilirsiniz.

 

Çubuğu hareketlendirmenin bir çok yolu var önce tüm parmakları kapatın. Baş parmağınız işaret parmağınızın ya ilk çizgisinde (hani bölüm bölüm ayıran çizgiler var) yada ikinci çizgisinde bükülü olarak ucu damarı çok hafif bastıracak şekilde olsun. Daha sonra diğer kapalı olan parmaklardan orta yada işaret parmağının alt bölümü (tırnak değil diğer bölümü ve en ucu ile değil biraz daha aşağısı) çubuğun bir bölümüne yakınlaştırın. harekete o andan başlayabilir! olmazsa devam, yılmayın bu daha ilk yol!

Yine aynı el modelinde çubuğu çevreleyin ( çubuğun önünde yani kuzeyden ön tarafına çok yaklaşmayacak şekilde) elinizi yavaşça oturtun ve parmaklarınızı eğip en solundan sağa doğru yavaşça çekin ama o an avcunuz hareket etmeyecek, sadece parmaklar! Bu olayda hareket etmeye başlamalıdır.

Tabi size o an hemen olacağını söylemiyorum bir kaç kez hatta olmazsa 10 dakika daha deneyin. Burun deliklerinizden havayı çubuğa üflememeye dikkat edin, ağzınızı kapayın ve odada hava akımı olmasın.

Bir diğer Deneyim; Telekineziyle çubuğa, diğer cisimlere odaklandığınız zaman hiçbir yere döndürmeye çalışmadığınız zaman, yakınında olan sıcaklık maddelere doğru da gitmesin. Yani eliniz orada olduğu zaman çubuk elinize doğru kayabiliyor. Artık çubuk kaydı bende fırıl fırıl döndürüp ampulün üzerinden düşürüyorum. Bu arada ampul yerine başka ona benzer ve pipeti dengede tutacak şeyler kullanabilirsiniz.

Pipet çok büyük olmasın, ve çok da kalın olmasın yoksa ilk kereden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Psi-Wheel Denemeleri

Psi-Wheel’in nasıl hazırlandığı; Önce Bir İğne [toplu iğne değil] , Bir silgi ve Birde KARE kağıt alın. Kare olan kağıdımız ne çok büyük, nede çok küçül olmalı ve kağıtta “+” şekli görüleceği tipte ortalardan katlayın.(kağıt katlanmalardan sonra 4 kareye bölümlü gibi görünecek)

Kağıdın fazla büyük olmaması gerekir çünkü uçları yere değebilir, kağıdın fazla küçük de olmaması gerekir yoksa işiniz zorlaşır. Silginin üzerine dik olarak batırılmış duran iğnenin üzerine kağıdımızı yerleştiriyoruz fakat kağıdı iğneye batırmayın, sadece üstüne yerleştirin. İşte Psi-Wheel mekanizmamız hazır.

Psi-Wheel Nasıl bir ortamda denenmelidir?

Psi-Wheel çok hassastır ve en küçük bir fiziki etkide döner. bu yüzden Kapı-Pencere yada odada rüzgar yaratacak her şeyi kapatın.

Elleriniz ve oda sıcak olsun. olmazsa işiniz 2, hatta 3 katı zorlaşır.

Elleriniz ıslak olmamalı.

Ellerin Önemi

Elleriniz telekineziye başlarken hatta devamında da çok önemli rol oynamakta. Ellerinizin hareketleri telekinezi yaparken beyni kandırmak için kullanılır. ayrıca bazı teorilere göre ellerden de gücün çıktığı düşünülür. Elleriniz psi-wheel’in etrafında olsun, havada tutmayın, psi-wheel’in bulunduğu zeminin üzerine koyun. elleriniz ne uzak nede çok yakın olsun. psi-wheel’in etrafına koyduğunuz ellerinizden enerji geçtiğini düşünün.

Püf Noktaları

Evet şimdi çalışmaya başlayabiliriz. Alıştırmaların ilk denemelerinde tecrübeniz olmadıysa sadece kağıdın döndüğünü düşünün. *Beyninizle kağıdın her köşesini kendiniz çekmeye çalışın, yada yitin.

Herhangi bir köşeyi elinizle tutup çevirdiğinizi düşünün

Ellerinizden çıkan enerjinin bir hortum yaratıp kağıdı döndürdüğünü düşünün

Başka bir yere bakın , fakat kağıt görüş alanınızda olsun. başka bir yere bakarken kağıdı döndürmeye çalışın.

Bu yöntem en etkili yöntemlerden biridir. Beynin yeni bir şey denemesinden dolayı çıkan frekanslar güçlü olabiliyor

    1. Gghh 29 Eylül 2018
    2. ... 1 Aralık 2019
    3. Txd 8 Aralık 2019
    4. Aleyna 22 Mayıs 2020

    Leave Comments


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gizemlervebilinm/public_html/wp-includes/functions.php on line 4669

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gizemlervebilinm/public_html/wp-content/plugins/mashsharer/includes/debug/classes/MashDebug.class.php on line 159