You are here: Home » Demonlar ve Mitolojik Varlıklar » Bray Road Canavarı

Bray Road Canavarı

Bray Road Canavarı

08/09/2006 wiscounsin eyaleti ABD

ormanda çalışan Steve kruager yine gece vakti ölü hayvanları yoldan kaldırmak için yol alırken yolda bir geyik görür 26 kiloluk bir maraldır sonra o geyiği arabanın arka kasasına koyar arabaya biner bu rapor edilmemiş geyiği deftere geçirirken arabanın sallandığını hisseder aldırış etmez sonra tekrar sallanınca arkasına bakar ve Onu görür sadece başını ve boynunu görür çok kıllı bir yaratıktır ve başı kurt başı gibidir steve korkar sonra canavar ayağa kalkar (iki ayağı üzerine) kurtadam gibi gözükür sonra steve hemen gaza basar ondan sonra metalik bir ses duyar geyiğe asılan yaratık ,kamyonetin rampasını da kırmıştır rampayı almak için geri döner(rampa ile 60 kiloluk böyle ağır hayvanları arabaya yüklermiş) geri döndüğünde ne yaratığı ne geyiği nede rampayı görür .

 

hemen washington postdaki şerif karakoluna gider polisler onu ciddiye alır çünkü 30 yıl dan beri bu bölgede böyle yaratık olayları çok olmuştur polisler olay yerine gelir ama birşey bulamazlar….

Gerçek bir olaydır………….

bir kadın (prof. galiba):

bu bölgede çok sayıda efici höyüğü vardır (çeşitli hayvan şekillerinde) burada şamanlar başka dünyalardan ruhlar getirirmiş ve bu yaratık onların yakınında ortaya çıkarmışş…. kadın bu yaratığın başka bir boyuttan geldiğini söyliyor.

august__the_beast_of_bray_road_by_pyro_helfier-d7v0mcy beastkneeling hqdefault hwy167 L meet-the-creatures-beast-of-bray-road0

Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

http://www.gizemlervebilinmeyenler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir