Bray Road Canavarı

Bray Road Canavarı

08/09/2006 wiscounsin eyaleti ABD

ormanda çalışan Steve kruager yine gece vakti ölü hayvanları yoldan kaldırmak için yol alırken yolda bir geyik görür 26 kiloluk bir maraldır sonra o geyiği arabanın arka kasasına koyar arabaya biner bu rapor edilmemiş geyiği deftere geçirirken arabanın sallandığını hisseder aldırış etmez sonra tekrar sallanınca arkasına bakar ve Onu görür sadece başını ve boynunu görür çok kıllı bir yaratıktır ve başı kurt başı gibidir steve korkar sonra canavar ayağa kalkar (iki ayağı üzerine) kurtadam gibi gözükür sonra steve hemen gaza basar ondan sonra metalik bir ses duyar geyiğe asılan yaratık ,kamyonetin rampasını da kırmıştır rampayı almak için geri döner(rampa ile 60 kiloluk böyle ağır hayvanları arabaya yüklermiş) geri döndüğünde ne yaratığı ne geyiği nede rampayı görür .

 

hemen washington postdaki şerif karakoluna gider polisler onu ciddiye alır çünkü 30 yıl dan beri bu bölgede böyle yaratık olayları çok olmuştur polisler olay yerine gelir ama birşey bulamazlar….

Gerçek bir olaydır………….

bir kadın (prof. galiba):

bu bölgede çok sayıda efici höyüğü vardır (çeşitli hayvan şekillerinde) burada şamanlar başka dünyalardan ruhlar getirirmiş ve bu yaratık onların yakınında ortaya çıkarmışş…. kadın bu yaratığın başka bir boyuttan geldiğini söyliyor.

august__the_beast_of_bray_road_by_pyro_helfier-d7v0mcy beastkneeling hqdefault hwy167 L meet-the-creatures-beast-of-bray-road0

  • Leave Comments