You are here: Home » Cinler » Ölü Gelin

Ölü Gelin

Ölü Gelin

Bu çoğu şehirde farklı varyasyonları olan bir şehir efsanesi , şimdi birde sözde bunu yaşamış ve hala akıl hastanesinde olduğu söylenen taksicinin anlatımıyla okuyalım . Ben orta yaşlarda bir taksiciyim.Gece vardiyasında gezinirken gelinliği hafif tozlu bir kadına rastladım.Köprünün üstünde durmuş,kendi kendine konuşuyordu.Ona acıdım yüzü gözü kanlıydı.Arabaya almaya karar verdim.Garip biriydi ve tarif ettigi eve gidene kadar arka koltuğa bakıp hep onu izledim.Bir süre sonra kadın titremeye başladı.Bende inip ona montumu verdim.

1535483_192816147582736_2058747513_n

Hiç konuşmadı.Eve geldik.Tahta kapili eski virane bir evdi.Kadın hiç kapıyı çalmadı anahtarı falanda yoktu.Direk girdi evin içine ve bana :

-Şimdi size para getireceğim üstümde yok.dedi. Bende beklemeye başladım.En sonunda gözlerimi açtığımı hatırlıyorum.Uyuyakalmışım.Saat 1.17 ydi.Bende en sonunda inip kapıyı çaldım.Yasli bir kadın açtı kapıyı.İlk once benden ürktü sonrada sordu :

-Sen kimsin,ne diye geldin ? Az önce buraya gelinlikli bir bayan girdi.Onu taksimle buraya kadar bırakmıştım. Kadın bunları duyunca bayıldı.Ne olduğunu anlamadim ayılmaya çalıştım.Ustumden ter çıktı resmen.Sonra kadın bana bir mezarlığa gitmek istediğini söyledi.Yolda herseyi anlattı.O kız kadının düğün gecesi trafik kazasında ölen kızı olduğunu söyledi.Mezarliga kadar buna inanmakta zorluk çektim , fakat mezarlığa gelipte mezarı bulunca mezarın üstünde montumu gördüm ve sonra kendimi kaybettim .

Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

http://www.gizemlervebilinmeyenler.com

1 Comment

  1. Bu olay 80 li yıllarda Topkapı mezarlığında oluyor..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir