You are here: Home » Gizemli Şahsiyetler » Napolyon’un Kafatası’nda Bulunan Uzaylı İmplantı

Napolyon’un Kafatası’nda Bulunan Uzaylı İmplantı

Napoleon Bonaparte kalıntılarını inceleyen bilim insanları, kafatasında gömülü olan yarım inç uzunluğunda bir mikroçipin keşfedilmesiyle şaşkına döndü.

Gizemli nesnenin yabancı bir implant olabileceğini söylediler – Fransız imparatorunun bir UFO tarafından kaçırıldığını düşündürüyor! Bu keşfin muhtemel sonuçlarını  anlamak neredeyse muazzam bir durum “dedi. Fransız tıbbi bir dergide konuşan Dr. Andre Dubois

Şimdiye dek buna benzer  her gösterge, yabancı kaçırmanın kurbanlarının  Dünya olaylarında rol oynamayan sıradan insanlar olduğuydu. Şimdi ise uzaylıların geçmişte insanlık tarihini etkilemek için harekete geçtiğine ilişkin güçlü kanıtlara sahibiz  ve bunu araştırmaya devam edebiliriz.

Dr. Dubois, Fransız hükümetinden 140.000 dolar hibe ile çıkardığı Napolyon’un iskeleti ni incelerken bu muhteşem keşfi yaptı.


Napolyon’un küçüklüğüne katkıda bulunan bir hipofiz rahatsızlığından mustarip olup  olmadığını ögrenmek istedim” diye belirtti. Fakat bunun yerine araştırmacı çok daha olağandışı bir şey buldu: “Kafatasının iç kısmını incelediğimde, elime küçük bir çıkıntı geldi, ufak fırça ile bölge temizlenince kemik içinde bir şey olduğunu gördük ve bölge dikkatle açıldığında bu implant ortaya çıktı. Dedi.

İmplant ın şu sıralarda inceleme altına alındığı bildirildi .

Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

http://www.gizemlervebilinmeyenler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir