Ana sayfa Gizemler Melek Alfabesi Enokyan Lisanı

Melek Alfabesi Enokyan Lisanı

1957
5
PAYLAŞ

Melek Alfabesi  Enokyan Lisanı

Ibranilerden öğrenilen Celestial ve Enochian Alfabelerine ayrıca “Melek Alfabeleri” de denir. Isa’nın öldüğü eski zamanlarda araştırmacılar Melek Hükümdarlıkları üzerinde ciddi çalışmalar yapmaya başladılar. O zamanlar Hristiyanlık ve din çok ciddi konulardı. Hükümdarlar kimin din hakkında bilgi verip konuşabileceği ve kimin konuşamayacağı üzerine sıkı kurallar koymuşlardı. Bu araştırmacılar gibi yasal olmayan yollardan çalışmalar yapmak hükümet tarafından kötü cezalara çarptırılıyordu.
090514-angels-demons-02
Bu alfabelerin ibranilerin alfabeleri degiştirilerek meydana getirildiği ve kutsal melek ve Tanrı sembolleri içerdiği belirtilmiştir.

Enokyan Maji sistemi, 1580’li yıllarda Dr. John Dee ve Edward Kelley‘nin çalışmaları sonucunda elde edilen son derece karmaşık bir sembol ve dil sistemidir. Bu sistem onlara bedensiz varlıklar tarafından tebliğ edilmişti. bu varlıkları melek diye tanımladılar. Bu sistem, böyle kısa bir yazida anlatmak için fazla kapsamlıdır. Hatta, Dee ve Kelley’nin sandıklarından çok daha kapsamlı örneğin, Büyük Elemanlar Tablosu evrenin altı boyutlu bir şemasıdır.

Büyük Elemanlar Tablosu

Dee ve Kelley’nin bunu tam olarak idrak ettikleri düşünülmüyor .Üç boyutun ötesini içerecek geometrik çalışmaların o devirlerde gelişmediği bilinmekte .Son asrın sonlarında, bazı Golden Dawn (Altın Şafak Cemiyeti) üyeleri tarafından bu konuda önemli çalışmalar yapıldı (özellikle McGregor Mathers ve Aleister Crowley). Bu sistemin evren görüşü şöyledir, fiziksel evren iki yöne aynı anda hareket eden dört boyutlu bir hiperküredir .Dördüncü boyutta hareket eden bir Einstein evrenini düşünürseniz  sanırım buna zaman benzeri hareket  iyi bir benzetme olur.

1414038462_10349079_10152838150052022_7755542351937964166_n

Hiperküre elemanlara ve alt elemanlara bölünmüştür (Golden Dawn revizyonunda harfleri ve başka sembolik sistemleri içine yerleştirdiler), bunlar da ayrıca bölünür, dolayısıyla bütünün her biriminin içerdiği güç istenildiğinde belirli veya genel olabiliyor.

NBaker_RUAG_Agha_150929_3074+copy

Varlıklar bu güçlerin çeşitli çalışmalarında kullanılacak insan dışı bir dilde yazılı bir dizi metin ,çağrı veya anahtar verdiler. Bu sistemde ayrıca, gezegen güçleri vs.. gibi oldukça yaygın Rönesans maji unsurları da vardır.

1446456688713

Enochian 1. – Psişik Yetenekleri Kuvvetlendirir
Enochian 2. – Majikal Korunum ve Kişisel Güç
Enochian 3.- Şifa Vermek & İyileştirmek
Enochian 4. – Mutluluk, Keyif ve Aşk
Enochian 5.- Gizli Olanları Bilmek & Kehanette Bulunmak
Enochian 6. – Mars’ın Gücü
Enochian 7. – Dünyayı Kutsamak & Güzellikleri Korumak
Enochian 8. – Ateş & Ateşe Hükmeden Varlıklar
Enochian 9. – Şifa
Enochian 10. – Dilek
Enochian 11.- Kısmet & Büyü Bozma
Enochian 12. Gizlediğiniz Şeyleri Korumak
Enochian 13. – Birinin Aklını Karıştırma
Enochian 14. – Erkeklik Bağlama & Şehvet Yoketme
Enochian 15. – Paraya Hükmetmek
Enochian 16. – Şan Şöhret Kazanmak & İnsanlara Hükmetmek
Enochian 17. – Kısmet & Yardım
Enochian 18. – Huzur & Korunma

113-angel-of-the-lord-q75-381x500

enokyan alfabesiyle rüyaya girme 

enokyan alfabesiyle rüyaya girme
birinin rüyasına girebilmek için enokyan alfabesiyle rüyasına girilmesi istenilen kişinin adı yazılıyor ve bu yastığın altına konuluyor.
11

Comments

comments

5 YORUMLAR

  1. Kardeşim şuna lütfen melek dili falan demeyin. Apaçık iblis tarafından öğretilmiş bir dil. Senin bahsettiğin araştırmacılardan Aleister Crowley’ in lakabı bile Yüzyılın şeytanı. Kendisi aynı zamanda baba Bush’ un kayınpederidir. Satanizm üzerine kitapları ile tanınınan birisidir. John Dee bir papazdır ve Allah c.c. Melekleri neden bozuk itikatlı birisne gelip böyle bir dili öğretsin. Üstelik Vahyin 1400 yıl önce artık tamamen kalktığını bilmemze rağmen. Lütfen kaç yaparken göz çıkarmayalım. Gizemli bilgiler vereceğiz diye yanlış bilgilendirmeyelim

    • o melek dilini bilmiyorum ama bunu yapmayin istediginiz bir kisinin ruyasina girmek icin kagida onun adini yazib yatmayin cunki siz o zaman gorunmeyen varliqlarla iletisimde ooluyosunuz cok tehlikeli YAPPMAYIN

  2. İsa (a.s) ölmedi ALLAH (C.C) İsa (a.s)’ı gökyüzüne (sema)ya çekti kıyamete yakın bir zamanda tekrar zuhur edecek

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here