Evinizde Şeytani ve Tekinsiz Varlıklar Olduğunu Nasıl Anlarsınız

Gıcırdayan kapılar, gece yarısı işitilen tanımlanamaz sesler, Bir anda gözünüzün önünden geçtiğini sandığınız ve duvarda kaybolan gölgeler, odalardan gelen garip tıkırtılar ve kaybolmaya başlayan eşyalar. Bu paranormal olaylar genelde korku filmlerinde gördüğümüz tekinsiz ve perili evler dediğimiz mekanlarda yaşanan anormalliklerdir. Peki bunların hepsini sizlerde evinizde yaşıyorsanız kendinize sormanız gereken soru şu. Evimde şeytani varlıklar mı var ?

Ürkütücü görünümleri ve bilinmeyen geçmişleriyle, yaşamışların anıları kadar biz fanilerin korkulu düşlerine de kaynaklık eden ahşap evler vardır. Bazısı taş evdir, bazısı kaledir, kuledir, camiidir, zindandır, kilisedir, mahzendir, samanlıktır. Ama hepsinin girebileceği yegane kategori tekin olmadıkları yönündeki rivayetler ve halk arasında korkulu yerler olarak nam salmış olmalarıdır.

Bazı evlerde tuhaf olayların olduğunu hepimiz işitmişizdir. Kendiliğinden oluşan telekinetik etkiler bulunan evlere, tekinsiz ev fenomeni denmektetir. Spiritüalist lere göre bu fenomenin ana kaynağı, evde bulunan bedensiz varlıklardır. Daha önce orada yaşamış bir kişinin, travmatik ölümüyle, kapana sıkışmış ruh kendini telekinetik etkiler meydana getirerek göstermeye çalışır. Fakat bu varlık bazen bir cin ve şeytani bir varlık olarak da kendini gösterir.

  • Leave Comments