Gizemli Işık Daireleri

Gizemli Işık Daireleri

Dünyada son Otuz seneden beri İngiltere de Başlayan sonrada kuzey baltık memleketlerine oradan da dünyanın dört tarafına yayılan Hasat Çemberleri. 1997 de başlayan gittikçe genişleyen ve halen Dünyanın dört bir yanına Hasat Çemberleri gibi yayılan esrarengiz Işık Daireleri dünya Paranormal camiasını meşgul etmektedir. Halen dünya yüzünde tahmin edilen adetleri 100 000 den fazladır. İlk Önce Crops circles olarak başladı bu giderek artarak bir de daha kompleks daireler ve geometrik figürler ile gelişti. Ortaya bunları şaka olarak biz yaptık diyen guruplar çıktı. Hatta bazıları ispat etmek için gazetecilerin önünde çizmeğe çalıştılar , fakat onların çizdikleri çok basit şekillerdi onlara inat olarak Hasat Çemberleri gittikçe daha büyüdü ebat olarak ve daha kompleks şekiller oluştu.

Bunu üzerine biz yaptık diyenlerden ses çıkmaz oldu ama buna karşın Hasat çemberleri hale oluşuyor ve gittikçe daha zor şekillerle. Bazıları bunları Dünya dışı varlıkların yaptığını bazıları ise kasırgalarda kuvvetli rüzgar tarafından yapıldığı iddia ediyorlar. Ama aslı hala bir çözülmeyen giz olarak kalmakta . Işık daireleri ilk olarak 1997 de oluşmağa başladı ilk zamanlarda crops circles ( hasat Çemberlerini andıran figürlerle boş binaların camlarında görüldü. Bir zaman sonra bu camlarda ki görüntülere Kuzey Amerika da ki Şehirlerde ki binaların cephelerinde görüldü. Bu daire olduğu kadar daha sonra muhtelif değişik geometrik şekiller haline dönüştü.

h6jpgw200h267-1 re16

Gittikçe bu figürler Kutsal Figürlerin çizgilerini barındıran dinsel motifler taşımağa başladı. JD Rabbit Science dergisi ve Paranormal Society of Boston’un resmi bülteninin muhabiridir. Kendisi Amerikanın muhtelif şehirlerini gezerek üç ay içinde5000 fazlabinalar üzerinde ışıklı daire ve figür resimleri çekmiş ve bunlarla bir sergi açmıştır. Yukarıda bunlardan bazısını sizlere göstermek için yayınlamaktayız. Avrupa ve dünyanın çoğu memleketlerinde ki binalarda bunlar görülmektedir.

Almanya – Avusturya –İsviçre – Arjantin – Binaların üzerinden onlarca birden bulunmakta hepsi aynı veya her biri değişik olabilir. Amerikadaki Movement for the Development of Consciousness, ve onun muhtelif ülkelerdeki şubeleri tarafından Texsas Üniversitesi ve Chicago Üniversitesi ile İtalyan Padua Catholic Üniversitesi müşterek olarak bir araştırma başlatmışlardır. Üç Sorunu cevabı aranmaktadır Temel olarak.

1- Neden bu ışık Daireleri bir binanın bazı pencere camlarında bir yansıma olarak gözükmekte bazen ise bir binanın bütün camlarında görünmektedir.

2- Neden eğer üzerinde yansıdıkları cam iç bükey bir şekli veya binanın cephesi üzerinde oluşurlarsa dairenin ortasında ilave bir “ X “ belirmektedir.

3- Neden bu konkav ( iç bükey ) camlarda bu yeni olarak bu şeklide gözükmeğe başladı.

lichtkreise-denver re4


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gizemlervebilinm/public_html/wp-includes/functions.php on line 4669

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gizemlervebilinm/public_html/wp-content/plugins/mashsharer/includes/debug/classes/MashDebug.class.php on line 159