You are here: Home » Demonlar ve Mitolojik Varlıklar » Azerbaycan da Yakalanan Koca Ayak ( Yeti) Yavrusu

Azerbaycan da Yakalanan Koca Ayak ( Yeti) Yavrusu

Küçük tanımlanamayan bir yaratık Azerbaycan da yakalandı. Yaratığın yüzü oldukça küçük olup insansı elleri ve aşırı kıllı bir vücudu ile bir maymun gibi görünüyor.
İlk başta, yaratık kasvetli bir şekilde yatarken, etrafa ve camsı gözleri ile bakıyor. Videonun sonraki bölümünde, yaratık bir odada, tasma tür bağlı dolaşan görünüyor. Bu Canlının Efsanevi yaratık koca ayağın Rusya da görülen benzeri yeti yada Almas olduğu söyleniyor. Şimdilik ilk gelen bilgiler bunlar.

Video İçin Link E Tıklayın .

https://www.facebook.com/gizemlervebilinmeyenler/videos/680697808794565/

 

Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

http://www.gizemlervebilinmeyenler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir