Ana sayfa Uzaylılar ve Ufolar Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

495
0
PAYLAŞ

UFO; bilimsel bir açıklaması olmadığı ve genellikle dünya dışı yaşamı taşıdığı iddia edilen gizemli nesnedir.

Ayrıca UFO fenomenleri bazen sadece gözlemcilerin iddiasından, bazen de çeşitli kayıt cihazlarıyla elde edilen görüntü ve/ya seslerden ibarettir. Bu görüntü ve seslerin her ne kadar günümüz teknoloji ile fake ufolar yaratması mümkünse de aynı oranda teknoloji ile bunların sahte olup olmadığı da hızlı bir şekilde anlaşılmaktadır.

Ufo gözlem ve kayıtlarında çoğu zaman yetkili birinin görgü şahitliği ve askeri bir rapor bu olayın ciddiyetini sorgulamamıza yol açar. Çünkü o zaman söz edilen bu durumda bu kurumdaki kişi ve kişiler kendilerine itham edilecek herşeyi göze alarak gerçeği belirtmek amaçlı gözlemi ortaya koyar. Tıpkı Atlantik okyanusunda araştırma yapan Amerikan Denizaltısı USS Trepang ın karşılaştığı ve resimlerini çekmeyi başardığı ufo gözlemi gibi . Ayrıca bu denizaltı ekibi tarafından çekildiği söylenen  UFO’ların fotoğrafları resmi bir raporda da geçen şimdiye kadarki en iyi kanıt olarak tanımlandı. Fakat buna karşın bazı teoriler bunların başka bir şey olacağını da iddaa etmekte.

10190 Dark Ufo www.WallpaperMotion.com  1024x640 1 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

Sözkonusu Ufo resimleri  ilk defa Fransızlara ait bir paranormal  dergisi olan “Top Secret” de yayınlanmıştır. Alex Mistretta isimli araştırmacı tarafından yayınlanan yazının kaynağındaki belgeleri, Kim tarafından sızdırılıp, paylaşıldığı bilinmemekle beraber, denizaltında görevli bir asker olduğu söylenmektedir. Görüntüler oldukça sarsıcı ve etkileyici kareler içermektedir. Ayrıca resimler dışında konuyu anlatan resmi askeri raporda bu dergide yayınlanmıştır.

ts24 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

1971 senesinde kutuplar da araştırma ve devriye görevinde bulunan USS Trepang SSN 674 tarafından çekilen tanımlanamayan uçan nesnelerin inanılmaz görüntüleri ilk başta herkesi şok etti. Çünkü bu fotoğraflar 1971 senesinin mart ayında Arktik Okyanusun kenarında ABD Birleşik Devletler donanması güçlerinin ve tanımlanamayan uçan nesneler arasındaki yakın bir karşılaşmanın kanıtı niteliğindeydi.

0867426 808x1024 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

Olay kısaca şöyle yaşanmıştır.

1971 yılının Mart ayında Birleşik Devletler Donanmasına bağlı  “USS Trepang (SSN 674) adlı denizaltı, Amiral Dean Reynolds Sackett komutasında her zamanki gibi Atlantik Okyanusu – İzlanda ve Jan Mayen adaları arasındaki standart güvenlik seferini sürdürmekteydi. Bu bölge Norveç’e bağlı bir bölge olduğundan yakınlarda sadece Norveç Meteoroloji Enstitüsü ve Norveç askeri birlikleri konuşlanmıştır.

janmayen - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

Amiral Dean Reynolds Sackett komutasından ki USS Trepang (SSN 674) deniz altısı Periskopu ile standart olarak çevreyi gözlemlerken aniden su yüzeyinde duran üzerinde bir takım motifler ve semboller bulunan devasa büyüklükteki bir takım objeleri gözlemlediler.

Periskopun başında bulunan Memur John Klika bu objeleri ilk gördüğünde bunları Perikop’un lensine bulaşmış bir tür leke veya benek sanmıştı. Fakat git gide cisimlerin üzerine gidilip yaklaşıldığında gözlemlenen nesnelerin devasa büyüklükteki uçan objeler oldukları anlaşıldı. Görüntülerde puro biçimli büyük bir araç ve üçgenimsi bir başka araç göze çarpıyordu. Ve bilinen hiçbir ülkeye ait bir amblem ve bayrak taşımıyorlardı üzerlerinde. Amiral ve yanındaki denizaltı mürettebatı bu duruma hiçbir açıklama getiremiyorlardı.

Image07052015112953 768x1024 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

Bunun üzerine panik halinde denizaltı dan bu cisimlere birkaç defa roket atıldığı ve su yüzeyinde asılı vaziyette duran bu devasa gemilerden birinin vurulup alev aldığı bu şekilde de denize doğru yeniden düşerek gözden kaybolduğu belirtiliyor.  Tabi olay anında bu cisimler hemen fotoğraflanıyor ve rapor ediliyorlar üst birimlere. Konunun ulusal güvenliği ilgilendirmesinden dolayı soruşturma ve olay ile ilgili detaylar çok gizli bir biçimde  halktan ve dünya basınından gizleniyor.

00876 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

Konuyu öğrenen ve basına sızan fotoğrafları gören Paranormal araştırmacılar Atlantik Okyanusu üzerinde gezinip ABD Donanmasına açıkça  gösteri yapan bu uçan devasa objelerin dünya dışı zeki varlıklara ait birer uzay aracı olduklarında hem fikirler. Basına sızmış bu görüntüleri analiz eden kriminal uzmanlar fotoğraflarda hiçbir oynamaya ve montaj izine rastlamadıklarını da belirtiyorlar.

 

Original scan photos of submarine USS trepang 3 1 1024x690 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

İngiliz UFO araştırmacısı Nigel Watson, Günlük Express adlı gazeteye konuyla ilgili şu açıkalamda bulunuyor: “Bu tip uzay araçları düzenli olarak dünyanın her yerinde bir çok tanık  tarafından tespit edilmiştir ve görüntülenmişlerdir. Yaşadığımız gezegen içerisinde ve dışında bilinen tipik UFO modelleri dışında da sayısız model ve biçimde bir çok uzay araçları tespit edilmiş ve 1896 yılından beri zeplin ve puro biçimli bir çok uçan cisim rapor edilmiştir.

Original scan photos of submarine USS trepang 1 1024x836 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

Bazı araştırmacılar, bu resimlerin orijinal olduğunu ve Dünyadışı yaşamın en net kanıtı  olduğunu iddia ederken  bazıları bu tarz gizli bir  bilginin o kadar kolay bulunabileceğini ve bunun bir dolandırıcılık örneği olduğunu savundular ama burada söz konusu olan bir şahıs değil Amerikan ordusu ve bu olaya şahit  olmuş bir denizaltı dolusu askerdi.  Ayrıca teknoloji  ile hacklenerek yasadışı şekilde pek çok çok gizli ve resmi belgenin resmin  dışarı sızmasının ilk olmadığını da hatırlatmak gerek . Bununla beraber görüntülerin ve bu hikayenin doğruluğunun en önemli kanıtı da. Deniz Arşivine  göre, 1970 Ağustos ve 1973 Aralık arası USS Trepang ‘in komutasının amiral Dean Reynolds Sackett, gibi dürüst bir subay olmasıdır.

0867400 page 002 1024x554 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

Belkide bütün bu teoriler dışında en mantıklısı ve aynı zamanda en uçarısı iddia edilen UFO’lardan birinin, 1977’de test edilen pistonlu motorlarla güçlendirilen ve bir kısmı uçak gemisi ve klasik uçak olan Amerikan ordusunun deneysel bir uçağı olan Aereon 26 olduğu söylenmesiydi.

239 2 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri ustp 01 03 by scott lowther d8h2fa9 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

AEREON 26 , kaldırma gövdesi tasarımını, hibrid tasarımlardan ve  klasik uçak parçalarından oluşturmak amacıyla geliştirilmiş deneysel bir uçaktı. İtici bir pervaneyi çalıştıran bir pistonlu motordan güç alıp pastil şeklindeki gövdesi ile  aerodinamik şekilde havalanıyordu . 1971’de yapılan uçuş testlerinin sonuçları umut vaat edici olsa da, daha büyük ve yarı yüzebilir uçakların finansmanı o dönemde ağır geldiği için projenin sonlandırıldığı söylenmişti. Bu uçakların şekli ve aynı dönemin etrafından gelen bazı UFO’lar arasında paralellikler çizdiği için, bu uçakların UFO  komplo teorisyenleri için  özel bir yeri vardı.

bf1168511147f504e518d2ba0be2806b air planes fighter jets - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

UFO araştırmacısı Michael Waters ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Bazı UFOlar  su içinde ve altında da  de su dışında olduğu iyi işleyebilir. Ama burada dikkat edilecek nokta söz konusu cismin vurulup düşürülmesi, bunun ciddi sonuçları olabilir.

Vurulup düşürülen cisim bir ufo muydu? Eğer öyle ise bu cismin akıbeti ne oldu. Diğer cisimler daha sonra bu bölgede tekrar görüldü mü ? Sızan görüntü ve rapor haricinde saklı ne gibi belgeler vardı ? Bu soruların çoğu şu anda muallakta olsa da  UFO araştırmacılarının neredeyse çoğunun hem fikir olduğu ve aslında bu olayında bir yansıması da olan şey ise Kutuplarda  ve yakınlarında Ufolara ait bir üs bulunduğuna dair spekülasyonlardır.

ufo antarctica - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

Sızdırılan Konuyla İlgili Belgeler.

2015 007410 CHR1971 Trepang Final page 002 795x1024 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri 2015 007410 CHR1971 Trepang Final page 003 795x1024 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri 2015 007410 CHR1971 Trepang Final page 004 796x1024 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri 2015 007410 CHR1971 Trepang Final page 005 793x1024 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri 2015 007410 CHR1971 Trepang Final page 006 791x1024 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri 2015 007410 CHR1971 Trepang Final page 007 793x1024 - Atlantik Okyanusun’da Denizaltının Kaydettiği Gerçek Ufo Görüntüleri

#USSTrepang  #ufolar  #USSTrepangSSN  #ufobelgeseli  #ufo  #ufovideoları  #ufoattack  #ufoaliens  #ufocrash  #ufobelgeleri #alien

 

PAYLAŞ
Önceki makaleGöbeklitepe’yi Aborjinler mi Yaptı ?
Sonraki makaleAtlantis Devleri
Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here