Doğruluğu Kanıtlanmış Dünyayı Şok Eden Yaratık

Doğruluğu Kanıtlanmış Dünyayı Şok Eden Yaratık

Kimine göre uzaylı, kimine göre henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü Bilim adamları ise “DNA’sı yok” diye şaşkın Meksika’da 2007’de bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü Meksika’da ikinci bir uzaydan geldiği düşünülen yaratığın görüldüğü konuşuluyor İşçi Francisco Garcia:”Yaşayan ikinci bir yaratık gördüm Gördüğüm 70 cm boyunda bir insancıktı Onu çiftlik kapısından çıkarken gördüm, sonra hızlıca oradan uzaklaştı” dedi.

Dna’dan Sonuç Çıkmadı

Dört ayrı labaratuvarda en modern tekniklerle DNA yapısı çözülmeye çalışıldı ancek bir sonuç alınamadı Uzmanlar “DNA’sı yok Ya da var ama bu tekniklerle biz inceleyemiyoruz” diyor

Korkunç Etki

Bild  SONNTAG’ gazetesi muhabiri Michael Remke, yaratığı görmek için Meksika’daki Metepec kentine gitti İzlenimlerini aktarırken, “Göz çukurları, insan üzerinde korkutucu bir etki yaratıyor” ifadesini kullandı.

yaratik2

Veteriner Şaşkın

Veteriner Marco Salazar, yaratığı bulan çifçinin, bir anlık korkuyla onu boğarak öldürmesinin hemen ardından inceleme fırsatına sahip olduğunu anlatırken “Şu ana kadar her türden hayvanı görme imkanım oldu, ama böyle bir şey daha önce hiç görmemiştim” dedi

 Eklem Ve İç Kulakları İnsana Benziyor

Etobur bir hayvanın diş yapısına sahip bu yaratığın; aynı zamanda kafatasının yapısı itibariyle de diğer hayvanlara göre daha zeka seviyesine sahip olduğu düşünülüyor Diş yapısı, kertenkeleye benzeyen yaratık; eklem ve iç kulakları yapısıyla insana benzediği söyleniyor.

Alien-Baby-uzayli-bebek-meksika-2007

Çiftçi Öldürmeden Önce Fotoğraflarını Çekmiş

Bulunan yaratığın hücre testlerinde, bedenini ince bir deri tabakasının kapladığı ve daha önce tanımlanmamış, ilkel yaratıklara göre çok daha gelişmiş gözlere ve iç kulağa sahip olan bir canlı olduğu kaydedildi Çiftçinin yaratığı öldürmeden önce fotoğraflarını çektiği ve bu fotoğrafların yakında yayınlanacağı bildiridi.

 

 

Sonunda İspanyol bilimadamı yaratığın DNA’sını çözdü.

Ona göre yaratık kesinlikle hayvan değil, yüzde 99,99 dünya dışı bir varlık…

 

Yaratık Suda Saatlerce Ölmüyor

“Bu yaratık Meksika’nın Metepec bölgesinde ele geçirildi. Bir çiftçi bunu buluyor ve korkuyor ve öldürüyor” diyen Akdoğan yaratığın öldürülme hikayesinin de ilginç olduğunu söyledi: ” Öldürmesi de çok enteresan. Varlığı suda saatlerce tutuyor. Normalde solungaçları olmayan bir varlık suda yaşayamaz ama bu yaratık suda birkaç saat yaşabiliyor ve sonra ölüyor.

a3f823e1a7b5b6dc0927b2c4f15550a78b56a90a

 

Dna’sı Çözüldü

Fare kapanına yakalanan yaratığın büyüklüğünün 15-20 santimetre olduğunu söyleyen Akdoğan hücrelerinde nükleosit olduğunu, yani kesinlikle bir DNA’ya sahip olduğunu belirtti.

Yaratığın DNA’sının da bulunduğunu izleyicilere şu sözlerle aktardı: “İlk başta DNA için Meksika Devlet üniversitesine, ardından Kanada Devlet üniversitesine parça gönderildi. İkisi de DNA’sını bulamadık dedi. Sonunda İspanya’nın en önemli bilim adamı Hose Antonio DNA’ya ulaştı. Sonuç bir ‘homosapiens’e ait. Yani bir insanımsı yaratık… Bunun bir hayvan değil. Zeki bir varlığa ait olduğu kanıtlandı.”

 

Yüzde 99,99 Uzaylı

Akdoğan yaratıkla ilgili şu bilgilere verdi: “Göz yapısı ve kulakları incelendi. Müthiş bir duyma yeteneği var. Bizim duyacağımız frekansların çok üstünde frekansları duyuyor. Ben Antonio’ya sordum daha sonra “nedir bu?” diye. “Yüzde 99,99 dünya dışı bir varlık” dedi. Şimdi ikinci testi yapacaklar. Kasım ortasında da bir basın toplantısı yapacaklar.”

 

Bölgede Ufolar Sıkça Görülüyor

Akdoğan yaratığın uzaylı olduğuna kendisinin de inandığını çünkü o bölgenin yoğun UFO ziyaretine maruz kaldığını da belirtti.

 

Çiftçi Erimiş Halde Bulundu

Peki onu bulan çiftçiye ne oldu. Bu sorunun cevabını da Akdoğan şöyle verdi: “Çiftçi de ilginç bir şekilde ölü bulunuyor. Otobanın kenarında arabası park edilmiş ve yanmış bir şekilde ölü bulunuyor. Ama normal bir yanma değil, metali eritecek kadar bir sıcağa maruz kalmış.”