Zaman Kayması

Kendi etrafında dönen bir uçandairenin de etrafında dönen bir alan oluşur. Bu alan elektrikle yüklü nemli havada bir girdap oluşturur. Uzay gemisi havada salınım durumunda yeteri kadar kalırsa bu Elektro-girdap alan bağımsız kendisi enerji üreten ve relativistik hız alanında dönmekte olan bir “Takyon-Elektrogravitasyon” alanı haline gelir. Bu dönüş alanı enerji bağımsızlığı dolayısı ile devamlı olarak artan bir şekilde ürettiği enerjiyi aniden boşaltamayacağı için “Işıküstü Tesiri” devreye girer ve bütün hepsi “Uzay-Zaman-Tekilliğinde” dönmeye başlar. Bu şekilde bir “Zaman Kayması” yani “Zaman Deliği” oluşur ve uzay gemisi geçmiş zamana düşer. İnsanlar hayvanlar ve bitkiler güçlü ve koruyucu bir “Takyon-Elektromanyetik” alan gücü olmadan bu dönen “Uzay-Zaman-Tekilliğinden” canlı olarak yani herhangi bir hayati tehlikeye maruz kalmadan geçebilirler.

 

Doğal “Zaman Kaymaları” ve “Zaman Kapıları”

Dünya atmosferinde meydana gelen tayfun kasırga gibi olaylar doğal “Zaman Kaymaları” ve “Zaman Kapıları” için gerekli olan elektromanyetik mekanizmayı oluştururlar. Dönen alanlara sahip olan “Zaman Kaymaları” karanlıkta salınan ışıklı dairelere benzer görüntüler verirler. Çoğu zaman bunlar UFO görüntüsü ile karıştırılırlar. Bu ışık etki alanındaki iyonlaşmadan meydana gelir. Bir kısım UFO görüntüsü veren olaylardan biri de bu ışıklı dönen alanlardır.

 

Zaman kaymalarına yol açan “Zaman Kapıları” da iyonizasyon dolayısı ile etrafını saran atmosferde parlak bir sis tabakası ile görüntü verir. Bu parlak ışıklı bulutlar “Bermuda Şeytan Üçgeni”nde ve Pasifik’te Japonya yakınlarındaki “Şeytan Denizi”nde çok eski çağlardan beri gözlemlenmektedir. Bu her iki bölgede de gemiler uçaklar iz bırakmadan kaybolmaktadır. Bermuda Şeytan Üçgeni ve Pasifik dışında bu şekilde “Zaman Kaymaları” ve “Zaman Kapıları” oluşturabilen 10 bölge daha vardır. Bu bölgeler şunlardır:

 

1) Kuzey kutbunun üstü ve genel olarak kutuplar

2) ABD’nin doğu kıyıları ve Küba arasındaki Sargasso denizi Bermuda adaları (Bermuda Şeytan Üçgeni)

3) Rio de la Plata Arjantin’in Atlantiğin batısında kalan bölgesinde Güneydoğu Brezilya kıyılarında Uruguay ve Kuzeydoğu Arjantin’de.

4) Kuzey Afrika’daki Atlas dağları ve yakın çevresinde

5) Güneydoğu İran güney Afganistan batı Pakistan ve Kızıldeniz’de

6) Güney Afrika’nın Hint Okyanusu sınırındaki doğu bölgesinde

7) Batı Pasifik’te Banini adalarında Japonya’nın güney güneydoğusunda

8) Hawaii’nin kuzeydoğusunda

9) Ester adalarının güneybatısında

10) Yeni Zelanda ve Yeni Kaledonya arasında

11) Hint Okyanusu ile Avustralya’nın batısı arasında

12) Güney Kutbunda ve genel olarak kutuplarda

 

Bu “Zaman Kapıları”nın varlığı günümüzde de yaşamlarını sürdüren bir çok tarih öncesi hayvan türü hakkında bize ipuçları vermektedir. Yeti’ler Kar adamları Loch Ness canavarı Sibirya’da görülen dev Mamutlar ve hatta bizim meşhur “Van Golü Canavarı”mız bile bu çeşit bir “Zaman Kapısı” yoluyla günümüze gelmiş olabilir.

Bermuda Şeytan Üçgeni’nde kaybolan uçaklar ve pilotlar geçmişe yolculuk ederek Hint mitolojilerinde görülen “Gürleyen Gök Kuşları” ile gelen tanırsal kültür taşıyıcılarının arasında karışmış olabilirler. Bütün tanrı krallar veya tanrılar için “ebediyete kadar” baki kalacak şekilde inşa edilen mezarlar tapınaklar ve anıtların “Zaman makinaları” olma ihtimali vardır. Bunların çoğunun yer altında günümüze dek keşfedilemeyen tüneller ve boş odalar bulunmaktadır.

 

Bu tip “Zaman Makina”larından birisi de Türkiye’de Nemrut dağının tepesinde bulunan Antiochus’un mezarıdır. Kommagene Kralı I. Antiochus’un mezarı Nemrut Dağı tepesinde 2150 m. yükseklikte kırma taşların üst üste yığılmasıyla inşa edilmiştir. Mezar yörenin en yüksek noktası olarak tespit edilen yere kurulmuştur. Düzeltilen kaya üzerine gizemli bir mezar inşa edilmiş mezarın üstü yine gizemli bir şekilde taşlarla kapatılarak mezara girişlerin sırrı korunarak bugünkü şeklinin muhafaza edilmesi sağlanmıştır.

Mısır medeniyeti –ki Thule-Atlantis’in kardeş imparatorluğunun kurduğu bir medeniyettir- de tanrı krallara dayanmakta idi. Efsanelere baktığımız zaman burada 1 tanrı gününün=1000 insan gününe denk geldiğinin anlatıldığını görürüz. Mısır’daki tanrı krallar piramid’deki “Zaman makinasında” belirli şartlar altında “Zaman Dondurup” yüzlerce hatta binlerce yıl yaşayabiliyorlardı.

 

    1. SE 1 Eylül 2016

    Leave Comments