Üniversite Profesörünün Fotoğrafladığı Periler

Üniversite Profesörünün Fotoğrafladığı Periler

pastedGraphic.png

Noel Baba gerçek mi?

Bigfoot bir yerlerde var mı?

Loch Ness canavarı var mı?

Diş perisi var mı?

Bazı insanlara, perilerin aslında var olduğu iddiası tamamen gülünç görünebilir. Diğerleri ise basitçe büyülü bir şeye inanmanın sevincine inanırlar, ama ya perilerin varlığına dair kanıtlar varsa?

Eh, olabilir:

Profesör John Hyatt, Manchester Metropolitan Üniversitesi’nde bir öğretim görevlisi ve Manchester Institute of Art and Design Araştırma ve İnovasyon Enstitüsü Direktörüdür. Profesör Hyatt, perilerin varlığına dair gerçek fotoğrafik kanıtlara sahip olduğunu ve resimlerin gerçek olduğunu ve bir aldatmaca olmadığını açıkça ortaya koydu.

Profesör, Rossendale Vadisi’nde, Lancashire’de iki yıl boyunca insansı görünümlü cisimlerle küçük kanatlı yaratıkları fotoğrafladığını iddia ediyor. Görüntüleri sosyal medya sitelerinde yayınladıktan sonra, çok dikkat çekti ve şimdi Profesör Hyatt, Rossendale’deki Whitaker Partisindeki Whitaker müzesindeki Rossendale Perileri adlı bir sergi kuruyor.

Aşağıdaki Profesör Hyatt’ın görüntülerinden birine bir göz atın. Ne düşünüyorsun? Bu gerçek mi?

pastedGraphic_1.png

Elbette, Profesör Hyatt, fotoğrafladığı perilerin özel güçlere sahip olduğuna ya da “gün sonunda evine gidip bir fincan çay içtiğine” inanmadığı konusunda ihtiyatlı davrandı .

Profesör ayrıca, resimlerin büyüklüğünü artırdığı zaman görüntülerden şok duyduğunu ve hatta fotoğrafları karşılaştırmak için sinekleri ve sinekleri fotoğraflamaya geri döndüğünü iddia ediyor.

Profesör John Hyatt’ın belirttiği gibi, dünyada perilerden çok daha tuhaf şeyler var ve açık fikirli olmak önemli. Ancak, herhangi bir sonuca atlamaksızın, insanların bu yaratıklara inandıkları şeylere kendileri karar vermeleri gerektiğini de açıkça ortaya koydu.

 Peki sizce bu fotoğraflarda periler gerçek mi?

  • Leave Comments