Stadyumdaki Hayalet

Arjantin’deki stadyumda gece bekçiliği yapan adam, sürekli alt kattan sesler gelmesi üzerine cep telefonu kamerası ile girdiği soyunma odasında ürkütücü bir manzaraya şahit oldu.
32 yaşındaki Raul Arguello’nun çektiği ürkütücü videoda, Buenos Aires, Arjantin’deki Tomás Adolfo Ducó Stadyumu’nda bir “kapıyı açtığı” an kayıp geçen siyah gölgeyi yakaladı.


Kamerası ile kapıdan girdiğinde, aniden farketmez bir duvardan kaybolan bir siyah gölge bazı banklar boyunca hızla geçiyor. O zaman, Arguello’nun harekete tepki vermemesi nedeniyle, görünen şey çıplak gözle görünmez olduğu anlaşılıyor
Sadece görüntüleri izlediğinde ve görünüşe göre arenadaki ürkütücü varlığı kameraya yakaladığı için sinir bozucu fenomeni keşfetse de, çevredekilerin oda inanmadıkları için bunu ispatladığı için mutlu..
O gece yine defalarca duyduğu o sesi saat on bir gibi üçüncü kez duyduğunda,” korksada insanlara ispat için yanına aldığı kameraya ile aşağıya iner
Kamerasını, soyunma odalarına giden dar merdivenlere doğru işaret ederek, el feneri ile adımlarını atar. İlk başta, kalıcı çekiçleme gürültüsü sadece arka planda ve boğuk sesler arasındadır, ancak dibe ulaştığı anda, sesler gök gürültüsü gibi şiddetlenir.Bodrumdaki soyunma odasının kapısı açılmakta, ardından tekrar tekrar kapatılarak oda içinde bilinmeyen bir güç tarafından çekilmektedir.
“Kimse burada değil,” diyor panik sesiyle. “Bunu hiç bir şey yapamaz? Bu ses yüzünden buraya girdiğim üçüncü sefer ve hiçbir şey yok. ”
Açıkça sarsılmış bekçi boş odayı delil olarak isimlendiriyor, konuştuğu gibi mekânın her santimini belgelemek için dönüyor. Fakat kamera kısaca sağdaki duvardaki bir bankta durduğunda, siyah bir gölge hızla kayarak ekran boyunca duvarın içine kayboluyor. Olaydan habersiz, bekçi odayı çekmeye devam ediyor.
Bu korkunç karşılaşmadan sonra korkan bekçi stresli bir şekilde işten ayrıldı, ve farklı bir güvenlik işi buldu. Atlético Huracán’a ev sahipliği yapan Tomás Adolfo Ducó Stadyumu ile bu konu ile ilgili iletişime geçilmiş ancak bir yanıt alınamamıştır.

Stadyumdaki Hayalet

Stadyumdaki HayaletArjantin'deki stadyumda gece bekçiliği yapan adam, sürekli alt kattan sesler gelmesi üzerine cep telefonu kamerası ile girdiği soyunma odasında ürkütücü bir manzaraya şahit oldu.32 yaşındaki Raul Arguello'nun çektiği ürkütücü videoda, Buenos Aires, Arjantin'deki Tomás Adolfo Ducó Stadyumu'nda bir "kapıyı açtığı" an kayıp geçen siyah gölgeyi yakaladı.Kamerası ile kapıdan girdiğinde, aniden farketmez bir duvardan kaybolan bir siyah gölge bazı banklar boyunca hızla geçiyor. O zaman, Arguello'nun harekete tepki vermemesi nedeniyle, görünen şey çıplak gözle görünmez olduğu anlaşılıyorSadece görüntüleri izlediğinde ve görünüşe göre arenadaki ürkütücü varlığı kameraya yakaladığı için sinir bozucu fenomeni keşfetse de, çevredekilerin oda inanmadıkları için bunu ispatladığı için mutlu..O gece yine defalarca duyduğu o sesi saat on bir gibi üçüncü kez duyduğunda,” korksada insanlara ispat için yanına aldığı kameraya ile aşağıya inerKamerasını, soyunma odalarına giden dar merdivenlere doğru işaret ederek, el feneri ile adımlarını atar. İlk başta, kalıcı çekiçleme gürültüsü sadece arka planda ve boğuk sesler arasındadır, ancak dibe ulaştığı anda, sesler gök gürültüsü gibi şiddetlenir.Bodrumdaki soyunma odasının kapısı açılmakta, ardından tekrar tekrar kapatılarak oda içinde bilinmeyen bir güç tarafından çekilmektedir. “Kimse burada değil,” diyor panik sesiyle. “Bunu hiç bir şey yapamaz? Bu ses yüzünden buraya girdiğim üçüncü sefer ve hiçbir şey yok. ”Açıkça sarsılmış bekçi boş odayı delil olarak isimlendiriyor, konuştuğu gibi mekânın her santimini belgelemek için dönüyor. Fakat kamera kısaca sağdaki duvardaki bir bankta durduğunda, siyah bir gölge hızla kayarak ekran boyunca duvarın içine kayboluyor. Olaydan habersiz, bekçi odayı çekmeye devam ediyor.Bu korkunç karşılaşmadan sonra korkan bekçi stresli bir şekilde işten ayrıldı, ve farklı bir güvenlik işi buldu. Atlético Huracán'a ev sahipliği yapan Tomás Adolfo Ducó Stadyumu ile bu konu ile ilgili iletişime geçilmiş ancak bir yanıt alınamamıştır.

Gepostet von Gizemler ve Bilinmeyenler am Freitag, 18. Mai 2018

  • Leave Comments