Obamanın Uzaylı Koruması

Obamanın Uzaylı Koruması

Ünlü komplo teorisi sitesine göre Başkan Barack Obama’yı korumakla görevli gizli servis üyelerinden biri, şekil değiştirebilen, sürüngenimsi bir uzaylı…

Obama’nın son İsrail gezisinde de görüntülenen korumanın bir uzaylı olduğuna ilişkin söylentiler ayyuka çıkmış durumda. UFO ve uzaylı teorisyenlerine göre, söz konusu koruma ABD ile uzaylılar arasındaki ilişkinin son kanıtı olarak gösteriliyor.

Uzaylılarla Kurdukları İlişki İle Süper Güç Oldular

Söz konusu teorisyenler yıllardır ABD’nin uzaylılarla kurdukları (ya da uzaylıların onlarla kurdukları) ilişki sonucu teknolojide, ekonomide başat duruma geldiğini ve süper güç olduğunu ileri sürüyorlar.

ABD’de türlü komplo teorileriyle meşhur Danger Room adlı internet sitesi, Başkan Obama’yı 4 Mart’ta İsrail yanlısı örgüt AIPAC’in toplantısında yaptığı konuşma sırasında koruma görevi üstlenen dazlak gizli servis üyesinin uzaylı olduğu yolundaki iddiasını desteklemek için görüntü yayımladı.

9bd63d7392c6be2806304568d8a08466

YouTube’da paylaşılan videodaki korumanın ilk bakışta sıradan bir insan gibi göründüğünü kabul eden site, “Ancak başı ile yüzünün tuhaf şekli ve ürküten hareketleri, bunun tamamen farklı bir şey olduğunu düşündürüyor” dedi. Aynı toplantıda farklı bir açıdan ve daha düşük netlikte çekilen bir videoyu da gösteren site, burada korumanın kafasının ileri geri gittiğini ve yüz hatlarının hiç de insansı görünmediğini belirtti.

maxresdefault

Korumanın insansı görünmesini sağlayan makyaj ve teknolojilerinin toplantı sırasında etkisiz hale gelmiş olabileceği ve bu görüntünün, liderlerin uzaylılarla işbirliği yaparak tüm insanlığı yönettiği gerçeğinin en belirgin kanıtı olduğu iddia edildi. Danger Room’da “uzaylı”nın türü ve yetenekleri hakkında da yorumlar yer aldı. Siteye göre şekil değiştiren ve sürüngenimsi olabileceği öngörülen canlının, antik Babil’de tanrı olarak tapınılan, ancak kimilerinin uzaylı olduğuna inandığı Annunaki türü canlı olma olasılığı da var.

Kendisini insanlığı yöneten sürüngenimsi canlıların yok edilmesine adayanların blog sitesi Draco Slayers ise korumanın uzaylı olduğuna inanmadıklarını, ancak genetik mühendislik ürünü bir süper asker veya insan-hayvan hibriti olabileceğini açıkladı.

Spekülasyonları yanıtlayan Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Sözcüsü Caitlin Hayden bütçe kesintilerinin gündemde olduğu bugünlerde uzaylı koruma tutmanın çok pahalıya geleceğini söyledi.

hqdefault

Hayden, “Bu videodaki iddiaları doğrulamam mümkün değil. Ancak başkanın koruması olarak herhangi bir robot veya uzaylı görevlendirilmesi söz konusu olsa bile, yürürlüğe girecek bütçe kesintilerinden sonra iptal edilir. Diğer sorularınız için gizli servise müracaat ediniz” diye konuştu.

alienbodyguard

  • Leave Comments