NASA nın Dünya Merkezinden Aldığı Radyo Sinyalleri

Dünya dışındaki gezegenlerde yaşam olup olmadığını anlamak için sinyal analizi yapan Nasanın yüksek makamlarından bir kaynak NASA nın  Dünyanın Merkezine Gizli Bir Medeniyet tarafından  yeryüzünün yüzlerce kilometre uzaktan gönderilen radyo sinyallerini aldıklarını açıkladı.  Sinyaller Yaşayan Dünya Yüzeyinin Altından geldiğinin kesinleştiren NASA nın uzmanları  birisi ya da bir şey bizimle iletişim kurduğunu açık  bu Radyo Sinyalleri  zeki ve son derece gelişmiş  bir Yaşam formu  tarafından gönderildiğini düşünülüyor.  dedi.

Bu da  Nasıl bir teknolojinin yüzeyinde toprak ve kaya yüzlerce kilometre boyunca sinyalleri gönderdiği sorusunu akla getiriyor.”

Bilim adamları ilk gelişmiş uydular yardımı ile sinyalleri tespit edip  yayınların  aralıklarla gönderildiğini keşfetmiş . Yayınların karmaşık matematiksel bir kod şeklinde gönderildiği  . bilim adamları belki bunun geride bırakmış olan bir koloni ile insanlarla temas kurmak için yapılan bir deneme olduğuna inanıyor.

Nasa’daki bilim adamları iletilerin kaynağını çözmekte ufak bir sorun olduğunu söylüyor ve  inatla bunların içeriğini ifşa etmeyi reddediyorlar. “Yayınların saldırgan bir doğası olduğunu söyleyemeseler de yine de  bunların içeriğinin endişe ve tartışma kaynağı olabileceğini söylüyorlar .

“Bu konunun yoruma bağlı olduğunu söyleyen, uzmanlar, gereksiz yere halkı telaşa sürükleyecek herhangi bir bilgi verilmeden önce , sinyallerin tam anlamını çözüp, gerekli yetkiler alınmadan  izin vermenin  akıllıca olduğunu düşünmüyorlar.” bilim adamları ayrıca Sinyalin tam  kaynağını ve  yeraltı uygarlığının tam yerini belirlemek için yaptıkları çalışmanın  başarılı olmadığını söylediler.

Uzmanlar ayrıca  “Bunlar her kimse, belli ki onlar hakkında bildiklerimizden çok daha fazlasını bizim Hakkımızda biliyorlar zeki bir yaşam formu olduklarını ve güneş ışığı  ile oksijen olmadan nasıl hayatta kaldıkları hakkında hiç bir fikrimiz yok iken Yeryüzündeki yaşama iletişim için sinyal gönderdiler diyorlar.”

Bilim adamları Bu olayın ve Kaynağın  yüzyılın en şaşırtıcı ve önemli keşfi olduğunu, söylüyor. Gezegenimizin içinde geleceğimizi yönlendirebilecek çok önemli keşfedilmemiş bir bölge yatıyor. “uzun uzayın  son sınır olduğunu düşünen Nasa yeraltı uygarlığının izlerini  şimdi fark ediyor.