Küp Ufoların Ziyareti Bir İstila Başlangıcı Mı ?

UFOlar bilimsel bir açıklaması olmadığı ve genellikle dünya dışı yaşam taşıdığı iddia edilen gizemli nesnelerdir. UFO fenomenleri bazen sadece gözlemcilerin iddiasından, bazen de çeşitli kayıt cihazlarıyla elde edilen görüntü ve/ya seslerden ibarettir. UFO’larla ilgili kayıt ve iddiaları inceleyen kişiler yani  ufologlar bunların içinde pek çok fake belge olsa da hala açıklanamayan birçok olayın olduğunuda belirtmekteler.

Tarihi süreçte daha öncesinde de UFO gözlemleri yapılmış olmakla birlikte, gözlem raporları 1950’li yıllardan itibaren, özellikle ABD’de büyük bir artış göstermiştir. Bu yıllardan itibaren günümüze kadar on binlerce UFO iddiası kaydedilmiştir. Ve gelişen teknoloji ile bunları belgelemek ve araştırmak kolaylaşmıştır.  Genelde gözlemlenen ufolar silindir bir tabak biçiminde olsa da pek çok farklı şekilde olanlarına da rastlanmaktadır. Bunlar içinde son zamanlarda Dünyamızı sıkça ziyaret edenler ise Küp şeklindeki ufolardır. Bu Kübik ufoların tam olarak ne olduğu ve amaçları anlaşılmasa da yoğun görülmelerindeki sebep ufologları harekete geçirmiştir. Bu ziyaretlere örnek olarak elimizde resimleri olan iki vaka verilebilir.

22 Aralık’ta (Güneş ve Heliospheric Gözlemevi) NASA SOHO tarafından yayımlanan fotoğraflarda, güneşimizin yakınlarında UFO şekildinde büyük  bir küp görüldüğü söylendi, Kübik şeklindeki bu nesneyi saklamak için  NASA önce sansür sonucu bazı spekülasyon önleyici klasik yanıtlar verirken, ufo araştırmacıları güneş çevresinde görülen kübik ufo görüntüsüne oldukça ikna edici argümanlar ortaya koydu. UFO avcısı Scott Waring e göre, fotoğraflardaki nesne güneş ışığı yansıtmadığı için bir ışık ve ısı kırılması değildir. Ayrıca nesnenin yine ışığı yansıtmadığı resmi farklı renk analizleri ile tarandığında net şekilde görülmektedir, buda nesnenin farklı  için görünümde ve bu katı bir yapıda olduğunu göstermektedir.

Güneş Dünyamızın hayat kaynağı olduğu kadar büyük bir enerji merkezidir de. Yaydığı yüksek ısı ve ışık enerjisi ile güneş samanyolunda etrafındaki diğer yerlere göre daha fazla öne çıkmaktadır. Bu ışık ve enerji kaynağı bu yönüyle  uzayın karanlık bölgelerinden gelen UFO ların da ilgisini çekmesi mümkündür. Eğer bu nesne gerçekten bir ufo ise, mutlaka bizim Güneşimiz içinde bir çıkarı olacaktır. Birçok UFO uzmanı uzaylıların güneşin gücünü kullanıp enerji haline dönüştüreceğine inanmakta, bununla birlikte güneş etrafında pek çok farklı cismin bu yüzden dolaştığı da düşünülmekte. Geçtiğimiz aylarda ise güneşten enerji çektiği söylenen büyük bir uzay gemisinin de videosu yayınlanmıştı.

Walter C. Lance El Paso, Texas da 29 Haziran 2015 merkezi saat 13: 00 civarında öğle yemeği molası sırasında dışarı çıktığında gökyüzünde gördüğü acayip cismin resimlerini çekti .

Lance ın açıklamasına göre o gün dışarıda hava çok rüzgarlıydı. Bulutların bir kısmı içinde girdap ve bir portal şeklini oluşturacak şekilde daire olmaya başladı Bu dairesel girdap içindeki  alanda ortaya çıkan siyah küp şeklindeki uçan cisim görüldü ve  Lance  fotoğraf çekmek için cep telefonunu çıkartarak bu kareleri yakaladı. Ayrıca ‘Amber’ ismindeki tanık “Öğle yemeğinden sonra ofisine dönüyordum ve bir gürültü duydum. Gökyüzüne baktım. O şey adeta yoktan var oldu veya bir çeşit kara delikten fırlatıldı. Emin değilim çünkü ben bir UFO takipçisi, araştırmacısı veya uzmanı değilim. Bulutlara doğru zum yaptığımda nesnenin tuhaf bir şekilde hareket ettiğini anladım. Şekli garipti, üstündeki yazılar daha da garipti. Fotoğrafları e-posta yoluyla arkadaşlarıma yolladım, onlar da bana bir UFO araştırma grubu ile temas kurmamı önerdi.” açıklamasını yaptı. Tek tanığın Amber olmadığını ve bu sahneye şahit olan çok kişi bulunduğunu da söylemeliyiz.

Peki bu Kübik Ufolar neyi simgeliyor olabilir ?

Akla gelen ilk şey, bu nesneler küp şeklinde olmaları  ve asteoroloji de küp içinde Şeytan olan Satürn e bağlıdır.Semitik medeniyetler de Satürn’ü yüce Tanrı inancı ile siyah bir küple temsil edilen “El” olarak anmışlardır.

Eski kadim inanislarda ise Satürn (Ibranicede EL) Tanri olarak anilirdi. Satürnün eski yörüngesindeki dünyaya dogru olan pozisyonu, Satürnün  halkalarinin yaklasik 45° aci ile durusu ve gezegenin ortadaki konumu sanki gökten bakan dev bir göz gibi görünmesine neden oluyordu! Kadim inanis rituallerinde satürnü temsilen rahipler siyah giyinirdi ve satürn sembolik olarak küp seklinde tasfir edilirdi.

Suda ilginctirki Satürn günes sitemindeki 6. gezegendir, haftanin 6. günüdür ve sembollerinden biride 6 uclu yildizdir. Yahudiliktede tipki Islamdaki gibi kübik bir inanis vardir! Yahudilerin Tanrisi YHWH, anlami “Tetragramoton”, yani 4 harfli (4 tarafli?) demek. Yahudi mistiszmi Kabbala da ayni sekilde KüpTanri demektir ve tipki islamdaki gibi küp etrafinda daire seklinde yürüyerek seremoniler yaparlar. Bu arada resmini bulamiyorum ancak, devasa bir küp Misir Arkeoloji müzesindede barindirlmaktadir. Yani küp olayi yahudilerinde öncesinde baslamis olan bir inanis olabilir mi ?

Küp bir yandan istikrarli bir sadakati temsil eder. Kabbala maddenin manipule edilmesinin ve her molekülün ardi ardina degistirlmesini temsil eden Majidir. Kisacasi Kabbala nin gizemi düsünce ile sub-atomik degisimleri saglayarak maddeyi manipule etmektir. Bu sayede düsünceler, gelismeler, medya, politika, dinler vb. degisime ugratilabilir ve akliniza size dahi ait olmayan düsünceler veya fikirler yerlestirilebilir.ve küp bu düşüncede önemli bir yer tutar.

Yada bütün bunlar sahte bir uzaylı istilası için Bluebeam projesinin  bir senaryosu  üzerinden tuzağa düşürülme çalışması olabilir mi ? Bu  mümkün mü? Burada amaç insanları korkutarak ortaya çıkan enerji emebilen kötü niyetli, bir archontic oluşum mu sağlamak ?

Kaynakçalar:

www.secureteam.com

http://www.dailymail.co.uk/

www.doubtfulnews.com

www.express.co.uk

www.mysanantonio.com

www.mysteriousuniverse.org

http://sevgilimoronlar.blogspot.com.tr

  • Leave Comments