İstediğiniz Kişinin Rüyasına Girmek İster misiniz?

Düşlerimizin dünyası çoğu zaman gerçekliğimizden daha fazlasıdır. Uzay ve zamanın herhangi bir noktasında kendimizi bulabileceğimiz, parçanın sırlarını, şimdinin özünü ve geleceğin olanaklarını öğrendiğimiz yerdir rüyalar. Artık yanımızda olmayanları görebildiğimiz, yaklaşan olaylar için seçenekleri inceleyebildiğimiz veya seçimimizi yaptığımız yerdir rüyalar.

Rüya görenler için her zaman en ilginç olan iki durum, berrak yani lusid  rüya ve kehanet rüyalarıdır. Ancak, hiç kimse onları iki eşit rüya türü olarak görmez. İlki bilim adamlarını ve pragmatistleri ilgilendiren bir durum; diğeri ise mistikler, filozoflar ve ezoterizm araştırmacıları içindir.

Colorful 3d Rendering Electrifying Gate That Leads to Another Dimension

Bununla beraber bazı teknikler ile astral seyahat ve lusid rüya ile istediğiniz kişilerin rüyasına girebilmenin mümkün olduğu söylenmekte. Bilim insanları da bu olasılığın peşine düştü ve araştırmalar birbiri ardına gelmeye başladı. Sadece bunlarla sınırlı kalmayıp bazı dualar, tılsımlı sözler, telepatik telkin,  muskalar ve enokyan yani melek dili ile yazılan bir dilek de bu işlemin yapılabileceği söylenmekte. Bu videoda bütün bu işlemlere göz atacağız.

 

  • Leave Comments