Gökyüzünde Yüzen Uzaylı Denizanaları

Gökyüzünün bazen gizemli görüldüğü ve çoğu zamanda da mantıklı bir açıklama yapılmamış pek çok olay ile karşılaşırız . Ve bu uşsuz bucaksız sonsuz mavilik hala tüm mantığa meydan okur gibi görünüyor.

Dünya çeşitli keşfedilmemiş veya belgesiz uzaylı yaşam formları için bir ev olsa da, her zaman sıradışı bir olay olabilmekte. Ve insanların bu algısını değiştirmek ise inanılmaz zor olup şüpheciler her daim  olacaktır. Ancak bu anlaşılabilir, çünkü bugün teknolojininde yardımı ile çoğu şey kolayca gerçekliği aratmıycak şekilde taklit, edilebilmekte böylece otantik ve mistik bir olgu kendini sadece acaba mı dedirtse de. Bazen gizemler kendilerini bulutların ardında saklamaya devam eder.

 

Dünyanın pek çok yerinde görülmeye başlayan bu varlıklara genel bir isim verilmese de , onlara Zeroidler yada atmosferik canavarlar denmekte. Çoğu mavi gökyüzünde süzülen denizanalarını andırsa da , farklı şekillerde ve boyutlarda olanları da bulunmakta. Bunların  uzaylı varlıklar olduğu ve uzaydan sıfır atmosferik basınç koşullarında bile hayatta kalma yeteneğine sahiptip oldukları da söylenmekte. aynı zamanda gezegenimizde ikamet edebilmektedirler. Bu kulağa çılgınca ve İmkansız gelebilir ama uzaylı varlıkların zaten aramızda olduğu düşünülmekte , ayrıca bu varlıkların pek çok videosu ve görüntüsü de çekilmiş durumda. Bunun dışında pilotlar tarafından bildirilmiş ve açıklanmamış pek çok olayda mevcut.

 

Atmosferik canavarlar, yarı şeffaf bedenleri olan ve genelde görünmez olan yaratıklardır.Uçabilirler ama kanatları görünmezdir.Bazıları atmosferik canavarların ufo olduğunu iddia etse de, Ivan T. Sanderson’a göre aslında ufolar atmosferik canavarlardır.Teoriye göre, bulutlarda yaşayan hayvanlar olan atmosferik canavarlar; şekil, doku ve renk değiştirebilme özelliğine sahipler.Görgü tanıkları atmosferik canavarların; dile benzer bir cilt dokularının olduğunu, küf gibi koktuklarını, kendilerine su fışkırttıklarını ve eğer toprağa değerlerse öldüklerini söylüyorlar.

 

Ayrıca Çok yüksek irtifalarda uçuyorlar, ve genellikle bir teleskop kullanarak görülmektedirler. Bazı ihbarlarda  tam ışık spektrumu sadece görünür olmakla birlikte, bu zeroidler  çıplak gözle de  görülebiliyorlar . Birçok araştırmacı onların varlığını kabul etmese bu büyüleyici uzaylı varlıkların görüntüleri ile belgelenmiş durumdalar.

 

2012 yılında, KALİFORNİYA Üniversitesi’nden teorik nükleer fizik alanında Doktorası olan Dr. Franklin Var, Amerikan ufologist ve bir cryptozoologist, Huffington Post için bir makalede  zeroids hakkında görüşlerini paylaştı.

  • Ona göre Zeroidler kozmik fonun erken biçimleri, belki de neredeyse tüm zaman içinde  mevcudiyeti temsil eden evreni yaklaşık 13.7 milyar yaşında olduğunu düşünürsek, buda olasılık dahilinde diye yazdı. Zeroidler  kolayca birçok farklı evrimsel yollar ile varolmuş olabilir: boyutluluk içinde mikroskobik den makroskobik arasında değişebilir. Demiştir.

 

Dr. Var göre, bu eski, organik canlılar, bütün evren boyunca bulunamadı ve hayatın farklı koşullara adapte oldular. Böyle yaratıklar “son derece basit ,olağanüstü karmaşık ve değişebilir,” çeşitli şekil ve boyutlarda var oluyorlar ve büyük koloniler içinde yalnız bir hayat, hem de canlı olabileceğini ileri sürdü. “Büyük zeroidal varlıklar muhtemelen küçük olanları elemine etmekte, burada da yeryüzünde, ama evrensel ölçekte bir” besin zinciri “dediğimiz benzer”  bir olgunun teorisi üzerine düşünülmeli demiştir..

 

3 Mayıs 2016 tarihinde, bir video da Guadalajara, Meksika üzerinde yüzen etkileyici bir zeroid görüldü. Güçlü bir mavi balinaya benziyor, ama başka bir boyuttan gelen ve aynı zamanda asimile ya da büyük balıklar tarafından yenen gerçek olmaktan varlık teorisini kanıtlamış gibidir Kozmik bir düzeyde, bu dünyevi standartlara göre tanımlanmış besin zincirinin bir değişim olabilir.

Videoyu çeken Scott isimli kişi bu olayı UFO topluluğu ve olaylarını  paylaşan ufosightingsdaily  blogunda heyecanla dile getirdi:

 

  • Bir canlı gibi hareket ediyordu,  Neredeyse gökyüzünde yüzer gibi  süzülüyordu Göktyüzünde  UFO görmek bile zorken onları görmek çok. Daha zor fakat ben görüntülemeyi başardım .Bu yaratıklar uzayda var ve canlı olarak gökyüzünde saklanıyorlar.

Bu dünya dışı yaratıklara çoğunlukla kayıtsız kalırız ve inanması zor gelir.  böyle bir zeka düzeyi ve bileşimini tahmin edemeyiz , ama bu gezegende cevabını veremediğimiz öyle çok şey varki . Gerçeği orada, ve dünyevi sınırlarımız ötesinde aramadan önce, titizlikle evrensel bilgi için  benliğimizi ve kendi gezegenimizin analiz etmeliyiz.

 

  • Leave Comments