Çin Uydusunun Ayda Keşfettiği MadenTesisi

Çin Uydusunun Ayda Keşfettiği MadenTesisi

Neden kimse Ay’a yıllardır ayak basmıyor hiç merak ettiniz mi ?Bu soruların cevabı zamanla karmaşık ama daha kolay olabiliyor. Dr. Michael Salla ” doğal uydu’ yüzeyinde dünya dışı askeri bir endüstriyel kompleks olduğuna işaret edip  şu anda ayda insanlar ile birlikte çalışan  yabancı bir rejimin güçlü bir olasılık olduğunu söylüyor.

 

Çin ay yüzeyine işletim tesisini andıran karmaşık ilginç bir binanın fotoğrafını yayınladı. Buda Dr. Sallanın ve Diğerlerinin iddialarını destekliyor ve Bu Görüntü hala ayda yürütülen gizli operasyonların varlığını temsil ediyor, aynı zamanda bundan Çin hükümetinin dünya dışı ziyaretçiler ile temas halinde olduğu da ortaya çıkarılabilir. Bu olay aynı zamanda Çin’in  devasa radyo teleskoplara neden yatırım yapıldığını da  açıklıyor.

 

“Çin Chang’e-2, ay uydusu tarafından çekilen görüntülerde açıkça ay yüzeyindeki bina ve yapıların resimleri belli olmakta. isimsiz bir kaynak tarafından gönderilen bazı servislere de yollanan resimler ile beraber NASA nın  kasıtlı olarak aydaki eski eserler ve tesisleri yok etmek için bir çaba içinde olduğu ve Ayın önemli alanlarını bombaladığı iddia ediliyor.

 

Çin dünya Dışı gerçekliği tam olarak açıklanmasını doğru olarak bulduğunu söylemekte, eğer bu görüntüler ve gelecek olanlar gerçek doğrulandıktan sonra NASA nın yolsuzluğu ve büyük örtbas harekatının ortaya çıkacağı idea  ediliyor. Çin önümüzdeki hafta ve aylarda- Chang’2 e nin kaydettiği  tüm verileri ve görüntüleri serbest olarak yayınlıyacağını bildirdi , bu belki de yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.

 

Dünya hükümetlerinin ay daki madenleri ve  mineralleri sömürmek için gizli bir anlaşma içinde olduğu söylenmektedir. Bu anlaşma ve ittifakın gizliği  açıklayabilir Evren içinde yaşayan diğer uzaylı türleri tarafından da imzalanmış olabilir. Ancak, açgözlülük, insanlar arasındaki ortak bir özellik olduğu için, birilerinin bu ittifakın dışında bırakılmış ve sonunda insanlık için önemli olan bu gizli proje açığa çıkmış durumdadır.

 

Sayısız söylentiler Ayın karanlık tarafında bulunan bir uzaylı üssünden söz eder Bu kısım uydularda asla görülmez . 2009 yılında, NASA açıkça belli nedenlerden dolayı ayın bir bölümünü bombaladığı sır değil. NASA Genel Müdürlüğünden kaynaklanan diğer sızdırılmış görüntülerde de Ayın üzerinde  farklı yapılar bulunduğu ve bunların doğal olmaması muhtemeldir.

 

ABD Deniz Kuvvetleri İstihbarat Topluluğundan Donanma İstihbarat Subayı bilirkişi  Milton Cooper uzaylı üssü ve Ay komplolarını  konuşan en ünlü kişiler arasında yer alıyor. Ayın karanlık yüzünü tarif etmek için kullanılan terim Luna“,” ve Cooper’a göre, ana amacı, belirli malzemeler için, yeraltı madenlerini. toplamak Ayrıca uzaylılar tarafından malzemeleri depolandığı ve aynı zamanda küçük uçan Dairelerinin Derin Uzay Seyahatinde  kullanılan büyük bir ana gemininde burada olduğundan bahsediyor.

 

Ay’ın karanlık tarafındaki “LUNA uzaylı üssünün ilk  görüntüleri Apollo astronotları tarafından çekildi. Burada Ana gemiler görüldüğüne dair raporları ve  çok büyük makineler kullanılarak, bir madencilik operasyonu yapıldığını  Milton Cooper ortaya koydu.

 

Çinlilere göre ortaya çıkan  aslında Luna adlı maden işletme tesisinin küçük bir kısmını .Sonuçta orada  kendi türümüz tarafından şiddetle kullanılan sondaj cihazları olduğu ve doğal oluşumu yok ettiği düşünülüyor.

 

  • Leave Comments