Cin Musallatı ve Cin Çarpması

Cin Musallatı

Cin Neden Musallat Olur? musallatı dört ana başlıkta toplayabiliriz.

1.) şeytan musallatı: lanetlemeye kapı açacak büyük günahlar (büyücülük, falcılık, dince kutsal sayılanlara küfretmek vs.)şeytan musallatının en büyük nedenidir.

2.) ifrit musallatı: öldürme amaçlı yapılan büyüler, büyük günahları işlemek, tevbe etmemek, haramı helal kabul etmek gibi nedenler ifrit diye adlandırılan ve şeytani cinlere liderlik yapan bir güruhun musallatına neden olmaktadır.

3.)cin musallatı: mendel(cin çağırmak),büyüye maruz kalmak, fal baktırmak, ,aşırı nefse düşkün ve ruhen ve bedenen pis yaşamak, dikkatsizlik gibi birçok cin musallatı nedeni vardır.

4.)habis ruh baskısı; soydan ve kandan gelen ve insanlar ile doğup dünyaya gelen enerjiler.

Cin çarpması ise çoğunlukla davet ritüeli gerçekleştiren  ve onlarla belli bir uğraşa giren kişiler ile, bazı büyüler sonucu musallat yapılmış kişilerde ve farklı durumlarda ortaya çıkar. Cin çağırayım derken cin çarpmasına uğrayan çok sayıda insan vardır. Böyle bir niyeti olmadığı halde isteği dışında cin veya cinlerle karşılaşan kişilerde vardır elbet. ister isteyerek, ister istem dışı olsun cinlerle karşılaşma halinde kişi cinlerin yaydığı dalga boyuna maruz kalır, bunun yanında cinlerin kimi zaman büründükleri dehşet verici görüntüde bu dalga boyunun yaydığı sarsıntıya ilave edilince elbette insanın ruhsal dengesinde de sarsıntılar olacaktır. Cin görüldüğünde duyulan bu ani korku ve heyecan özellikle yüz felci ve psikolojik travmalara sebep olur.

  • Leave Comments