Bir Paranormal Ev İddiası da Ankara’da

Bir Paranormal Ev İddiası da Ankara’da

Siirt’te esrarengiz şekilde sürekli yanan evden sonra benzer bir vaka da Ankara’dan çıktı. Ankara’daki ev sahipleri de evlerinden esrarengiz yangınlar çıktığını iddi etti. Posta gazetesinde yayınlanan DHA kaynaklı haberre göre Ankara’nın Gölbaşı ilçesindeki Bahçelievler Mahallesi’nde bir binanın üst katında oturan Karahan ailesinin evinde, eşyaların 1 günde aralıklarla 10 defa yanması, panik doğurdu. Yangının, 4 çocuklu Karahan ailesinin 11 yaşındaki İleyda Nur Karahan’ın bulunduğu yerde bilinmeyen nedenle çıktığı iddia edildi. Anne Ayşe Karahan, kızı İleyda Nur’un olduğu yerde çıkan nedeniyle bilinmeyen yangınlara anlam veremediklerini anlatırken, kızının ’kötü cinler tarafından yönlendirildiğini’ iddia etti.

Cinlerin Yaptığına İnanıyoruz

Dün öğleden beri evimizde en az 10 yangın çıktı. Yatakta, banyo perdesinde, çalışma masasında, havlu, elbiselerde yangın oldu. Çıkan yangınları, kızımın bağırarak haber vermesi üzerine söndürdük. Kızım üst kattaki komşuya çıkarken, gittiği lavaboda da yangın çıktı. Bir akrabamızın evine gittik, orada da yangın çıktı. Anladık ki kızımda esrarengiz bir durum var. Bu durumu, Siirt’teki bir okul ve evdeki esrarengiz yangınlarla aynı tutuyoruz. Cinlerin bu yangınları çıkarttığına inanıyoruz.” ‘

İmama Okuttuk, 10 Dakika Sonra Yine Yandı

ilçede kahve işleten Cevat Karahan da gözlerine hiç uyku girmediğini, evin eşyalarının büyük bölümünü toplamak zorunda kaldıklarını ve su dolu kapları hazır tuttuklarını söyledi. Karahan, “Kaymakamlığa ve müftülüğe giderek yardım istedik, kızımızı doktora götürmemizi söylediler. Müftü, ayrıca Kuran okumamızı önerdi. Binadan ve çevreden bazı hocalarla görüştük. Evimizde bir imama Kuran okuttuk, ancak 10 dakika sonra yine yangın çıktı. Kendini bu işlere adayan birkaç kişiyle görüştük. Kızımın cinler tarafndan yönlendirildiğine inanıyoruz. Bunun başka izahını bulamıyoruz” dedi.

    1. beyaz 13 Ağustos 2016

    Leave Comments