Astral Seyahat Uygulama Teknikleri

Yüzyıllar boyunca insan, vücudun tutsaklıklarını gerçekten şaşırtıcı ve bu dünyanın dışında bir varlık durumuna ulaşmak için aşıyor: astral izdüşüm. Kayıtlar astral projeksiyonun eski Yunanlılar ve eski Mısırlılar tarafından kullanıldığını gösteriyor. Ancak, insanın doğuşundan beri insanların astral izdüşüm gerçekleştirdiği tartışılabilir. İnsanlar bilinci fiziksel bedenin sınırlarının ötesine genişletmek için beden dışı deneyimlerden yararlanmıştır. Burada astral projeksiyonun ne olduğunu, harikalarını ve olası tehlikeleri tartışacağız. Ayrıca bu yazı ve video  size nasıl bir astral kaşif olabileceğinize dair bir rehber olacak.

Peki astral seyahet yada astral projeksiyon nedir? Astral projeksiyon astral aleminizi keşfetmenize olanak tanıyan astral veya ruh bedeninizi fiziksel bedeninizden ayırma yeteneğidir. Vücudunuza hala gümüş bir kordonla bağlıdır ve istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz.

 

Astral seyahat, alıştığımızın ötesinde kendini tanıma; astral bedeninizi fiziksel bedeninizden ayırabileceğiniz ve diğer alemleri keşfedebileceğiniz noktaya kadar ilerler. Yeni başlayanlara alışılacak bir şey olmayıp, kesinlikle bir gecede öğrenebileceğiniz bir şey değildir. En iyi fiziksel bedeninizden yüzmek veya dışarı çıkmak ve astral bedeninizi kullanmak olarak tanımlanabilir. Kendinizi orada otururken ya da uyurken görebilir ve oradan istediğiniz gibi astral olarak herhangi bir yerine seyahat edebilir ya da keşfedebilirsiniz.

Bu beden dışı deneyimler isteklidir ve fiziksel bedeninizin sınırlarını aşmak için bilincinizin güçlerini kullanmanın bir yoludur. Bazılarının bilinci veya ruhu dediği şey, bu alanda astral beden olarak bilinir. Eğitim sayesinde insanlar ruhlarını fiziksel bedenden kaldırabilirler. Dünyevi bedenden ayrılarak, bilincin sınırlarının ötesini daha da geliştirebilir ve keşfedebilirler.

Astral Projeksiyon Gerçek Mi?

Hiç şüphe yok ki fiziksel bedeninizden ayrılan ruhu deneyimlemenin keyifli ve aşırı derecede anormal olduğu . Aslında, bir saniye içinde duvarlar ve düşünülemez mesafeler arasında seyahat etme yeteneği inanılmazdır. Ama bu gerçek mi?  Bu son derece tartışmalı bir konudur.   Bazıları sıradan bir şeyin deneyiminden zevk aldığınız sürece önemli olmadığını söylüyor.

 Astral projeksiyon tamamen bilinçle ilgilidir .

Zihninizi sıfırlama, sonunda uzuvdan gelen uzuvlardan ve vücuttan ayrılmaya odaklanarak yapılmaktadır. Bilim adamları, astral projeksiyonun gerçekliğini yanlışlamak ve göz ardı etmek için buna inanıyorlar. Ancak, beceri uzmanlarından bazıları, doğru ve bilinçli düşüncelerinizdeyken astral projenin mümkün olduğunu savunuyor. Astral Projeksiyon Lucid Dreaming’e çok benziyor , tamamen kişisel olarak deneyimlediğiniz şeye bağlı. Bazıları Lucid Dreaming’in gerçek olduğuna inanmıyor, bazıları inanıyor.

Hepsi bir fikir meselesi. Peki Astral Projeksiyon gerçek mi? Pek çok insan her gece rüya görüyor, sadece bir gerçek ve her gece Astral’ı yansıttığını iddia eden çok sayıda insan var. Bu insanlar genellikle berrak hayalperestlere benzemekle, sadece bu beceriyi öğrenen ve uygulayan ortalama insanlardır. Bu tür şeyler hakkında herhangi bir kanıt bulmak zordur, bununla birlikte, keskin bir rüya görmenin gerçek olduğunu kanıtlamak Astral projeksiyonunun gerçek olduğunu kanıtlamaktan daha kolaydır .

Astral seyahatin doğası, dünyada var olan bir ovayı keşfetmesi, Lucid Dreaming ise sadece kafanızdaki bir rüyayı kontrol ediyor.

Bu büyük bir fark, kafanızdaki bir rüyayı kontrol etmekten, fiziksel bedeninizden ayrı olarak gerçek dünyada gerçek bir alanı keşfetmeye ve deneyimlemeye gitmek. Aradaki fark o kadar büyük ki birçok insan Astral Projection’un bu yüzden gerçek olmadığını söylüyor.

Astral Projeksiyon gibi bir kanıt yoktur ve bazıları bunun Lucid Dreaming’in sadece bir rüya gibi karmaşık bir varyasyon olduğunu söyler. Yapabileceklerine inanan insan toplulukları. Kendi kararını vermen gereken şeylerden biri. Kesin olarak bildiğimiz tek şey, dünyanın dört bir yanındaki web siteleri tarafından Astral Project’in nasıl çizileceği konusundaki teknikleri takip ederseniz, çılgınca bir tür uyandırma kaynaklı berrak rüya göreceksiniz , çünkü kullanılan meditasyon ve rahatlama güçlü.Daha sonra bu deneyime Astral Travel’ı mı yoksa sadece canlı bir Lucid Dream’ı mı çağırmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Astral Projeksiyonun Tehlikeleri

Astral projeksiyon yoluyla keşif yapmak potansiyel tehlike yaratır, bu nedenle bu tür bir bilinç araştırması yapmak isterlerse okuyucuların dikkat etmesi gerekir. Bu tehlikelerden bazıları şunları içerebilir:

 • Nefes Zorluğu
 • Fiziksel bedenin ölümü
 • Bilincin ölümü
 • Mülkiyet, olumsuz kuvvetler veya zararlı ruhlara karşı güvenlik açığı

Nefes Zorluğu

Nefes alma zorluğu mutlaka bir astral projeksiyon tehlikesi değil, bazı gezginlerin yaşadığı bir şeydir. Emekli nefes almanın en makul nedeni, aklın zihin ve bedenin ayrılması ile uğraşmaya çalışıyor olması ve kullanıcının nefesini tutmasını sağlamasıdır. Ancak bu, nefes almayı durdurma tehlikesi olduğu anlamına gelmez.

Fiziksel Bedenin Ölümü

Fiziksel bedenin ölümü, bazı kaşiflerin sahip olduğu başka bir endişe kaynağıdır, ancak vücuda zarar astral projeksiyon nedeniyle gerçekleşmez. Ortaya çıkabilecek tek zarar, astral projeksiyon yaparken bir davetsiz misafirin odanıza girip zarar vermesidir. Astral projeksiyonda, bilinciniz bir davetsiz misafir duymak için çok uzak olabileceğinden, bunu güvenli bir alanda uygulamak en iyisidir.

Bilincin Ölümü

Bilincin ölümü, bazı insanların sahip olduğu başka bir korku. Bazıları astral projeksiyon sırasında ölürse vücudun da öleceğine inanır. Eğer bu doğruysa, bunu söylemek için hiçbiri hayatta kalmadı. Ancak bunun tehlikesi altında olma olasılığı çok düşüktür ve araştırırken vücudunu korumak için alınabilecek önlemler vardır.

Zararlı Ruhlar ve Olumsuz Kuvvetler

Astral düzlemde olmak bazen sizi zarar vermek niyetiyle negatif ruhlarla aynı boyuta getirebilir. Bir başka potansiyel tehlike ise sahip olma riskidir. Bununla birlikte, bir şeytan siz yolculuk yaparken bedeni istila edemez. Vücudunuza geri dönmenizi geciktirebilir ya da elinize geçene kadar zayıf yönlerinizi avlamaya çalışabilirsiniz. Ancak yanınızdaki doğru zihniyet ve koruyucu güçlerle, bu tehlikelere karşı savunmasız olmayacaksınız.

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral projeksiyonda size yardımcı olacak her türlü farklı egzersizi bulabilirsiniz. Bazıları yeteneklerinizi genel anlamda geliştirebilir, bazıları ise beden dışı deneyimlerle (örneğin rahatlama , kendini keşfetme, manevi farkındalık) belirli hedeflere ulaşmaya yöneliktir .

Bugün, astral projeksiyonun en temel unsurlarına odaklanacağız, size istediğiniz sıklıkta tekrarlayabileceğiniz basit, adım adım rehberiniz olacak uygulamayı vereceğiz. Bu adımları ne kadar çok uygularsanız, vücut dışı bir deneyime başlamak ve astral projeksiyonunuz sırasında öğrendiklerinizi hatırlamak o kadar kolay hale gelecektir.

 1. Adım: Hem zihninizi hem de bedeninizi rahatlatın:

-Sessiz ve rahatsız bir ortam yaratın, her türlü elektronik eşyayı kapatın

– Loş veya karanlık transa geçişinizi kolaylaştıracaktır.

– Yatağınıza / kanepenize ya da düz ve yumuşak bir yüzeye yatın. En önemlisi rahat bir şekilde sırt üstü olarak

– yavaş ve derin nefes alarak rahatlamanıza izin verin

– nefesinize odaklanın ve düşüncelerden uzaklaşma başlayın

– Yatağa battığınızı ya da yüzdüğünüzü ve ağırlıksız olduğunuzu hayal edin.

-Vücudunuzdaki tüm gerilimi tamamen gevşetin.

– yaklaşık 10 dakika sonra, kendinizi rahat ve rüyada gibi hissetmelisiniz

-Sakin hissetmenize yardımcı olacak herhangi bir özel dokunuş düşünebiliyorsanız (dinlendirici müzik veya tütsü yakıcı gibi), bunları da eklemekten çekinmeyin.

-Amacınız vücudunuzun uykuya dalmasını sağlamaktır, ancak aklınız uyanık kalmalıdır.

 

 1. Adım Hipnotik Bir Duruma Ulaşın

-Hipnotik bir duruma girmek için neredeyse uykuya dalma noktasına kadar gevşetmek istersiniz. Burnunuzdan ve ağzınızdan yavaşça ve derin nefes alarak başlayın. Bunu yaparken, göğsünüzden ziyade diyaframınızdan nefes almaya odaklanın. En az birkaç dakika bunu yapın ve kalp atışınızın yavaşladığına dikkat edin.

-Daha sonra, vücunuzdaki  her bir uzvunuza tek tek odaklanın, ilerledikçe tüm kaslarınızı kasten gevşetin. Başınızın üstünden başlayarak alnınızdaki kasların tüm gerginliklerinin azalacağını hayal edin.

-İşiniz bittiğinde, derin bir rahatlama halinde olmalısınız. Bu noktada, projeksiyon için hazır durumdasınızdır.

 1. Adım Bir Titreşim Durumuna Girin

– Vücudunuzun titremeye ve parlamaya başladığını hissedin. Panik yapmayın ve odaklanmaya çalışın

– Kımıldamadan titreşimlerin size geçmesine izin verin

-Vücudunuzdaki küçük titreşimleri farketmek için kendinize izin verin. Bunlara odaklandığınızda, dalgalar halinde ve görünüşte farklı frekanslarda gelmeye başlayacaklar. Astral olarak ilk defa projeksiyon yaparken bu biraz tedirgin edici olabilir, ama korkacak bir şey yok. Hipnotik durumunuzdan istediğiniz zaman çıkabilirsiniz ve çok tedirgin olursanız o zaman istemeden terk edebilirsiniz.

– Önce bir karıncalanma hissi yaşayabilir ve ayrıca fiziksel bedeninizin titrediğini hissedebilirsiniz.

-titreşim dalgalarının içine rahatlamaya çalışın. Bu sizin ruhunuzun, vücudunu geride bırakmak için kendini hazırladığı andır. Beden dışı deneyimlere alışkın olduğunuzda, titreşimlerin de bir huzur hissi getirdiğini görebilirsiniz. İlk başta herhangi bir titreşim hissetmediğinizi düşünüyorsanız, endişelenmeyin. Basitçe derin nefes almaya devam edin, ve titreşimi hissedene dek bunu tekrarlayın.

– Hiçbir şey hakkında düşünmeye çalışmayın.  Şimdi bu bir kez yerleştiğinde ve siz titreşim aşamasındaysanız, irade gücünüzü kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır, bu yüzden sizin için en iyi olanı bulmak size kalmıştır.

 1. adım Ruhunuzu Vücudunuzdan Hareket Ettirin

Artık astral projeksiyonun en kritik aşamasına ulaştınız: ruhu vücuttan hareket ettirmek. Astral Projeksiyon tekniklerinin devreye girdiği yer burasıdır. Kendinizi rahatlamış yeni halinizde fiziksel bedeninizden kaldırmanız gerekir.

-Bazı yaygın yöntemler, elinizin hareket etmeden neredeyse kasıldığını ve hissedinceye kadar elinizin kasıldığını ve hareket etmeden kapandığını hayal etmektir.

-Elinizin yavaşça hareket ettiğini ve gözlerinizi kapalı tutarken ve nefes almaya odaklanırken hepsini görmeye ve hissetmeye çalışın. Bir başka yol da, uzanırken veya otururken üstünüzde bir çubuk veya ip hayal etmek ve elinizi tutmak için uzanarak görselleştirmektir. Gerçekten odaklanarak hareketi hissetmeye çalışın, sadece astral vücudunuzla uzanarak ipi tutun.

-İşinize yarayacak bir yol bulduğunuzda ve gerçekten görsel açıdan yoğunlaştığınız zaman, tüm irade gücünüzü kullanın ve vücudunuzu iterek kaldırın.

Ancak, bu başlangıçta biraz çaba gerektirebilir ve aşamalar halinde yapılması gerekecektir.

-İlk önce, oturduğunuzu veya ayakta olduğunuzu hayal edin ve dinlenme yerinizde kaldığınızı görün.

-Bunu yapabildiğiniz zaman, yavaşça vücudunuzdan uzaklaşmaya başlayın.

-Uzaktan kendinize bakın.

Vücudunuza, ruhunuzdan veya kendinizden tamamen ayrı bir şey olarak baktığınızı hissettiğinizde, gerçek astral projeksiyona ulaştığınızı bileceksiniz. Bazı insanlar bunu ilk denediklerinde başarırlar, bazıları ise egzersizi başarıdan önce birçok kez uygulamak zorundadırlar. Bu sizin yeteneğinizin veya kabiliyetinizin bir göstergesi değildir, bu yüzden pes etmeyin.

5.Adım : Vücudunuzdan Yükselin

Doğal olarak ilk birkaç kez denediğinizde vücudunuza kuvvetlice geri çekilirsiniz, bu doğaldır ve pratikle gelişir. Bunu istediğiniz kadar yapabilirsiniz, bazıları fiziksel dünya ile astral arasında dengeyi korumanın sağlıklı olduğunu söylese de, sınır yoktur.

Artık özgürsün, her yere gidebilir ve istediğini yapabilirsin. Belki de daha önce hiç bakmadığınız bir nesneyi incelemeyi deneyin ya da raftaki bir kitabın omurgasını okuyun, sonra vücudunuza döndüğünüzde doğru olup olmadığını kontrol edin. Vücudunuza geri dönmek için, sadece ‘düşün’. Geri dönmek için gereken her şey bu.

Odaklanarak Lucid  Kalmak

Astral projeksiyonun sadece vücudunuzdan çıkarken yaptığınız şeyle ilgili olmadığını hatırlamanız çok önemlidir. Aynı zamanda günlük hayatta kendini nasıl idare ettiğinle ilgili. Eğer varsa odaklanma ve konsantrasyon çok iyi hale astral projeksiyon dışında, kendi projeksiyon yolculuğa içine bu becerileri alacağım ve bütün işlemi daha basit hale gelecektir. Genel odak noktanızı güçlendirmenin bazı iyi yolları arasında günlük meditasyon ve farkındalık egzersizleri ile günlük yazma gibi kendi kendini yansıtan hobiler bulunmaktadır. Astral projeksiyonu öğrenirken sizi açık ve bilinçli tutan her şey bir varlıktır.

Seçtiğiniz projeksiyon süresi boyunca odaklanmakta zorlanıyorsanız, farklı bir zamana geçmeyi deneyin (örn. Sabah yerine akşam). Herkes için doğru olan bir zaman ya da yaklaşım yoktur. Zihninizin ne zaman en keskin ve en güçlü olduğunu öğrenin ve bu zamanı kendi yararınıza kullanın.

 

Başlamanıza Yardımcı Olacak Yeni Başlayanlar İçin 7 Astral Projeksiyon İpuçları

Bu bölüm, astral projeksiyonlara daha açık bir şekilde sahip olmaya başlamak isteyen bireylere bazı ilk fikirler vermeye çalışmaktadır.

Kendi astral projeksiyonlarınıza sahip olmak için, hayatınızdaki berrak astral projeksiyonların olasılığını (ve sıklığını) hızlandırmanıza yardımcı olacak bazı hususları iyileştirmeniz (ve gözlemlemeniz) gerekebilir.

Bedeni terk etmenin ya da açık ve kontrollü bir izdüşümü elde etmenin en iyi yolu teknikleri uygulamaktır; Bu şekilde, bedeninizi başarıyla kesmek ve deneyiminizi yaşamanıza izin vermek için bu süreci doğru şekilde hazırlamanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak bir metodolojiye sahip olursunuz.

 1. İpucu:

Hiçbir şeye inanmayın, bunun yerine deney yapın: kendi deneyimlerinize sahip olun.

Burada önemli olan, internet, kitap, birinin hikayesi, bir arkadaşının deneyimi veya başka herhangi bir kaynaktan okuyabileceğiniz ve erişebileceğiniz herhangi bir bilginin ötesinde, beklentilerinizi düzenlemeniz için gerekli olduğunu bilmenizdir. Kendi deneyimleriniz, daha önce okuduğunuz, duyduğunuz veya öğrendiğiniz her şeyden sonra, bir izdüşüm yaşarken kendi algılarınız, deneyimleriniz ve sonuçlarınızla karşılaştırılamaz.

‘Mango’ olarak adlandırılan meyvenin tadı, yutması ve sindirene kadar ne olduğunu gerçekten anlamıyoruz. Bu yüzden, bedeni terk etmeye başlamak isteyen ya da kendisinin kendi sonuçlarına ve bu deneyimin sonuçlarına ulaşmasına izin verecek bir izdüşümü olan herkes için önemlidir. Özellikle bu alanda kişisel bilgiden daha iyi bir şey yoktur.

 1. İpucu:

İyi bir teknik seçin ve 1 ay boyunca en az 15 kez uygulayın.

Bir teknik seçmek veya seçmek çok önemlidir . Sırf herkes belirli bir tekniği kullanıyorsa, tekniğin sizin için iyi olduğu anlamına gelmez. ‘Herkese uyan’ bir teknik yok. Bu yüzden, bir teknik seçmek çok kendi özelliklerine bağlı olacaktır (belki daha yaratıcı, ya da daha rasyonel, ya da nefes ve rahatlama kullanan bir şey tercih edersiniz). Peki kişisel profilin nedir?

Kişisel özelliklerinle uyumlu bir teknik seçin. Bu tekniği çok iyi, adım adım öğrenin ; tekniğin başlangıcı, ortası ve bitişi. Çok karmaşık ve mistik olan, uygulamaları için doğru kılavuzları sağlamadıkları için size yardımcı olmayan bazı teknikler vardır.

Bu yüzden önce tekniği kontrol edin, anlayın ve ezberleyin. O zaman 1 ay boyunca en az 15 kez uygulayın (belki de daha az çalışmanız gereken günleri seçin ya da rutininiz bu teknik üzerinde daha iyi konsantre olmanıza izin verir). Farklı günlerde uygulayın ve bir günde 3 defa değil. Onları 15 güne yaydığınız sürece sabah, öğleden sonra veya gece uygularsanız farketmez.

 1. İpucu:

Tekniği uygularken doğru ‘zihniyeti’ içinde olun.

Astral bir izdüşüm elde etmek için içinizde ‘kaliteli’ duyguların, düşüncelerin ve düşüncelerin olması önemlidir (doğru izdüşüm geliştirmenize yardımcı olmak için). Bunlar, örneğin şunları içerecektir: güven, öz motivasyon, merak, sebat ve benzeri. Bu yüzden korku, kendine şüphe, öfke, meşgul düşünceler veya astral projeksiyon ile ilgili olmayan düşüncelerden kaçının. Gününüzde düşüncelerinizi ve duygularınızı kolayca kontrol edebileceğiniz ve iyi bir ruh hali yaratabileceğiniz anları bulun.

 1. ipucu:

Tekniği uygulamanız için yerler ve koşullar.

İdeal olarak, tekniklerinizi fiziksel koşulları kontrol edebileceğiniz bir yerde uygulamanız gerekir. Örneğin , tekniğinizin ortasındaki insanların girmesini önlemek için kilitleyebileceğiniz bir kapının olduğu bir yer . Veya örneğin aydınlatma; karanlık bir odada yapın, ancak oda / yer / alan içinde hala görebileceğiniz bir spot ışığı olsun.

Sıcaklık ideal olarak 20 santigrat derece olmalıdır, bu nedenle ne fazla soğuk veya sıcak olmayın , böylece iyi rahatlayabilirsiniz.

Tekniğiniz sırasında cep telefonunuzu veya ses çıkarabilecek veya bip sesi çıkarabilecek başka bir cihazı kapatın.

Tamamen rahatlayabileceğiniz bir yatağa ya da tamamen rahat bir yere koyun.

Yeri seçerken tüm bu koşullar, rahatlamak için yeterince uzun süre kalabilmeniz ve aynı zamanda vücudu kontrol altında bırakmak için açıklığınızı korumanız için gereklidir.

 1. İpucu:

Bir tekniği ne kadar süreyle uygulamalıyız?

İzdüşüm için bir teknik uygulayan bir kişi bu tekniği en az 30 dakika ve en fazla 1 saat süre ile uygulamalıdır. Bu, uygulayıcının tekniğin sunduğu adımları uygulamak için yeterli zamana sahip olmasını ve aynı zamanda sonuçların gerçekleşmesini beklemesini sağlayacaktır.

Böylece, bir saatliğine bir çalar saat ayarlayın ve seçtiğiniz tekniğin tüm adımlarını uygulayın; sakince ve organize bir şekilde. Eğer uygularsanız ve gerekli tüm adımları tamamlarsanız ancak sonuç alamazsanız ve alarm saatiniz kapanmamışsa, en baştan tekrar başlayın ve adım adım uygulayın.

Zaman miktarını ayarlayın, tekniği uygulayın ve gerektiğinde adımları zaman içerisinde mümkün olduğu kadar tekrarlayın. Eğer uyuya kalırsanız ve ortasından uyanırsanız ve alarm saatinizi duymamışsanız, tekniği tekrar başlatınız. Kalan süreden yararlanın ve tekniği zaman diliminde olabildiğince çok uygulayın.

 1. İpucu:

Tekniğin uygulanması sırasında fiziksel olmayan duyumlar.

Tekniğinizin uygulanması sırasında ve net ve kontrollü bir projeksiyon elde etmek için fiziksel olmayan hisler yaşayabilirsiniz. Bunlar, yatağınız üzerinde uzanırken teknik sırasında sahip olabileceğiniz hislerdir.

Duygular, titreşimlerden (fiziksel bedeninizin içinde ve üstünde), titreme, sıcaklıktaki değişiklikler, ‘iç elektriğin’ hissi, kafanızdaki veya kafanızın arkasındaki basınç, kısmi kopukluk hissi vb.

Tüm bu duyumlar, bir şekilde, başka boyutlarla bir tür temas kurmaya başladığınızı veya fiziksel bedeninizden (ya da enerjik duyularınızdan) ayrıldığınızı bildiren bir tür uyarıdır.

Bunları ya da başkalarını hissediyorsanız, dikkat edin ve daha sonra not alın (alarm saatiniz kapandıktan sonra), böylece tüm deneyimlerinizi içeren bir günlük çıkarsınız. Daha sonra, kalıplarınızı anlamak için günlüğü inceleyebilirsiniz.

7 numaralı ipucu:

Teknikler sırasında her deneyim önemlidir!

Astral projeksiyon sırasında sahip olabileceğiniz her türlü fikre, duyuma veya görüntüye dikkat edin. Ondan sonra uyanırken aklınıza gelen her şeyi yazın! Projektif Günlüğü Yapın : Her sabah not defterinize yazabileceğiniz / hatırlayabileceğiniz herhangi bir bilgiyi not edin ve deneyimlerinizden ‘anılar koleksiyonu’ oluşturmaya başlayın. Bu, onları geri çağırma yeteneğinizi güçlendirmeye yardımcı olacak ve zamanla deneyimlerinizin çoğunu hatırlayabileceksiniz!

Şimdi genel olarak faydalara bakalım.

Astral Deneyiminizi Hatırlamak

Astral projeksiyondan en iyi şekilde yararlanacaksınız, bu olaydan sonra deneyimlerinizi tamamen hatırlamaya çalışırsanız. Bu, doğal olarak bir anda gelişmeyebilir, çünkü astral projeksiyon, hayal kurmaya veya hipnozakalitatif olarak benzer olabilir .

Yapabileceğiniz en akıllı şey seyahatinizden hemen sonra not almak, mümkün olduğunca açık ve net olmasını sağlamaktır. Sadece kelimeleri, resimleri veya fikirleri hatırlayabiliyor olabilirsiniz, bu nedenle tam cümleler yazmanız gerektiğini düşünmeyin. Ayrıca, bazı insanlar deneyimlerinin izlenimini çizmeyi  tercih eder. Seçiminiz, daha sözlü ya da görsel bir kişi olup olmadığınıza bağlı olacaktır.

Astral projeksiyonu öğrenen başkalarını tanıyorsanız, onlarla hatırladığınız şeyleri paylaşmak hatırlatmayı iyileştirmenin harika bir yoludur. Ve hepsinden önemlisi, eğlenin! Bu, bir insan olarak öğrenmenize ve büyümenize yardımcı olacak bir macera, bu yüzden tadını çıkarın.

 • Leave Comments