Astral Seyahat Teknikleri

Astral Seyahat Teknikleri

Bu tekniğe başlamadan önce odanız kıyafetleriniz sizi sıkmamalı odanıza aniden biri girip konsantrasyonunuzu bozmamalıdır bu sizi başarısızlığa götürür. Bu işlemi yapmadan önce çevrenizdekileri uyarın kapınıza girmemesine dair bir not bırakın ve başlamaya hazırsınız.

Sırtüstü yatağa uzanıp gözlerinizi kapatın. Gitmek istediğiniz yerden ve bedeninizin bedeninizi terk edeceğinizden başka hiçbir şey düşüncenize girmesine izin vermeyin. Burada konsantrasyon çok önemlidir. Düşünceleriniz gittikçe sakinleşecek. Sizi çevreleyen her şeyi unutun ve kendinizi serbest bırakın.

astral-plane

Nefes alma ve Gevşeme egzersizlerini kusursuz uygulayın. Bu andan itibaren, yatağınızın hafifçe öne arkaya sallandığını düşünün. Bu sallanmayı çok kolaylıkla hissedeceksiniz. Çünkü gevşeme hali içerisinde bulunuyorsunuz…

Bedeniniz içerisindeki astral bedeniniz bedeninizin içinden adeta kayıp gitmek üzere olduğunu fark ediyorsunuz.

Sallamayı sürdürün. Her an astral bedeniniz bedeninizden çıkıp gitmek üzere olduğunu düşünün. Arkadan öne, önden arkaya sallanırken sallanmanın verdiği gevşemeyi iyice hissedin. Kendi kendinize vereceğiniz telkinlerle içinde bulunduğunuz durumu rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Ne isterseniz ve neyi düşünürseniz o gerçekleşecek.. Bunu kendi kendinize içinizden telkin edin:

astral_travel_by_jacolloy-d4q0idp

”Sallanmalar artıyor. Gevşiyorum. Bedenimi terk etmek üzereyim. Akışkan bir sıvı gibi astral bedenim vücudumu terk etmek üzere.”

kesinlikle bunun ruhun bedenden tamamen ayrıldığı kavramında düşünmeyin sadece ruhun özel bir parçası bedenden ayrılır ona parapsikoloji derneğinde astral beden adı da verilir.

Daha sonra bedeninizin 1-2 metre yukarısında olduğunuzu düşünün. Bedeninizden 1-2 metre kadar yüksekte bir nokta üzerinde konsantre olun. Sadece bunu düşünün. Kendinizi orada hissedin.  Bu düşünceyi kuvvetle arzu edin yalnız beyninize aşırı yüklenmezin bedeniniz yorulduğunda başarıya yaklaştığınızın bir işaretidir eğer kendinizi halsiz hissederseniz vücudunuza fazla yüklenmeden işlemi bitirin yalnız bu işlemi bitiremedim başaramadım düşüncesine kapılmayın bu halsizlik ve ağrı başarıya yaklaşma belirtileridir ancak ilk günden vücudunuzu yormak sizin açınızdan hiç iyi olmaz. Arzunuz kuvvetli olması çok önemlidir. Arzu ani ve kısa süreli olmalıdır. İyice gevşemiş bir haldesiniz.

astral-projection

Kendinizi bedeninizin dışında düşünün. Buna yoğun bir şekilde ama kendinizi asla zorlamayacak şekilde konsantre olun.  Sallamalar arttıkça kendinizi bir anda orada olacağınızı düşünün. Tekrar yoğun olarak arzunuzu kısa süreli bir darbe gibi tekrarlayın.  Sallamayı izleyin ve bu sallamaları, kendinizi ileriye doğru son bir hareketle bedeninizden fırlatana kadar devam edin. Her an bir bulut gibi bedeninizden yukarıya doğru  yükselebileceğinizin bilincinde olun.

Bir anda vücudunuzun hafifleşerek sanki deniz üzerinde yatarmışcasına dalgalanmaya başladığını ve yavaş yavaş yükselmeye başladığını hissedeceksiniz. Sadece ama sadece bu düşünceye konsantre olun. Eğer yeteri kadar gevşeme haline geçtiyseniz ve yeterince konsantrasyonunuzu verdiğiniz telkinlere yöneltebilirseniz, böyle bir tecrübeyle çok kolaylıkla karşılaşırsınız. Önce bedeninizin adeta bir balon gibi şiştiğini hissedeceksiniz. Bedeninizin bir balon gibi şişmeye başladığını imaje edebilirsiniz. Birden vücudunuzda seyirmeler,  kulağınızda çınlamalar başlayacaktır.

Nora

Bundan korkmayın. Bir balonun patlamasına benzer bir duyguya kapılabilirsiniz. Bunlar vücudunuzun terkedilme anında ortaya çıkan doğal gelişmelerdir. Evet artık yavaş yavaş bir kuş gibi havalandığınızı hissedeceksiniz heyecanlanmayın gelişmeleri oluruna bırakın Düşüncelerinizi sadece bedeninizi terk etmeye odaklayın. Bu konsantrasyon sizi bedeninizden çekip alacaktır.

astral

Bedenime nasıl geri dönebilirim?

Bedeninize geri dönmek çıkmaktan daha kolaydır korkmadan heyecanlanmadan bedeninize girdiğinizi düşünün.

  • Leave Comments