ASTRAL MEKAN NASIL BİR YERDİR NELER YAPILABİLİR?

ASTRAL MEKAN NASIL BİR YERDİR  NELER YAPILABİLİR?

Astral Dünyanın nasıl bir yer olduğu konusu Parapsikoloji ilgilenenlerinin her zaman dikkatini çekmistir.  Bu konuda fikir sahibi olmak için Henry Cornelius Agrippa’nın ” Three Books of Occult Philosopyt” de dile getirdiği tasvirlerden yararlanabilirsiniz.

Materyal dünya ile sınırlandırılan fiziki bedenden kurtulduğunda insan dilediği yere gidip istediği şeyi yapma özgürlüğüne kavuşmaktadır. Günlük hayatında hayalini bile kuramadığı ülkelere gidebilir, sadece istemesi yeterlidir.

astral-002jpg-728x728

Astral dünyanın olanakları sınırsızdır, arzulanan yere ve hatta zamana ulaşmak sadece bir saniye gibi kısa bir zaman almaktadır. Astral mekan dünyamız ile sınırlı değildir. New York’a gitmek ile Mars’a gitmek arasında zorluk açısından hiçbir fark yoktur. Evrenin her noktasına gitmek olasılık dahilindedir. Ancak ilk denemelerde tanıdık, bilindik ve fazla uzak olmayan mekanlara gitmek kolaylık açısından daha uygundur.

Zamanlar tecrübe arttıkça astral yolculuğun mesafeleri de artacaktır. Astral seyahatin bir diğer avantaji zaman sınırlarının ortadan kalkmasıdır.

astralprojearth

Astral mekanda hemen her şeyi yapabildiğimiz halde, gerçek, fiziki bir dünya yerine, onun bir tur yansıması ile karşı karşıya olduğumuzu unutmamak gerekir. Astral Seyahatle varsayılan boyuttan farklı boyutlara geçilmektedir. Astral planın algılamasının yanılsamalara maruz kaldığı görünmektedir, görüntüler aynı şekli bozuk bir camdan görülen cisimler gibidir.

921123_343469169109926_739278234_o_0

Normalde her tür bilgiye ulaşma imkanı bulunmasına rağmen, onu çözmek, okumak yada hatırlamak zannedildiği kadar basit bir iş değildir.

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gizemlervebilinm/public_html/wp-includes/functions.php on line 4669

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gizemlervebilinm/public_html/wp-content/plugins/mashsharer/includes/debug/classes/MashDebug.class.php on line 159