Ağaçlardaki Şeytani Terör Baykuş Cadı Abuela La Lechuza

Lechuza adını hiç duydunuz mu , ve onu çağırmanın yolu gece ıslık çalmaktır. Kaliforniya’daki Mastürbasyon da gece yarısından sonra üç kez ıslık çalmamak gerektiğini çevrede yaşayanlar daha iyi biliyor, çünkü bu La Lechuza korkunç Meksikalı paranormal varlıklardan birinin davetidir.


Meksika da eski kısmında özellikle de San Diego’ da ama karanlıkta ya da günbatımından sonra gökyüzünde gezinirken aşağıya doğru uçar ve yakaladığı insanları yemek için kaçırır.
(Cadı) La Lechuza büyülü güçlerle karşılığında ruhunu şeytana şeytan eski bir cadıdır.Sonuç olarak, büyük bir baykuşa dönüşebilir. Bununla birlikte, başı yüzünden tanımlanabilir, ki bu korkunç bir yaşlı kadının gagalı korkunç bir yüzüdür.
Bazı efsaneler, birden fazla kadının topraklarında La Lechuza olarak hareket ettiğini ve avını bulmak için gece boyunca uçtuğunu belirtmektedir.Bazıları bunun sadece bir efsane olduğunu söylüyor, ancak başkaları farklı şekilde inanıyor. Hikayenin bir başka uyarlaması, bir zamanlar Anadolu’da adlı yerli halk tarafından öldürülen bir cadı olduğunu ifade ediyor. İntikamı almak içinde bu formu aldığı.

Diğer masallara göre La Lechuza, yaşamanın işkencesini çekmek amacıyla mezardan geri dönen bir kadının intikamcı ruhudur. Kökeni ne olursa olsun, sonuncu aynıdır. Bu Meksikalı terör, görülemeyeceği yerde tünemiş ve daha sonra garip ıslıklar veya ağlayan bir bebeğin sesleri aracılığıyla avını kendine çeker yarışma Direktörü. Ses kaynağını bulmak için evinden dışarı çıkmaya cesaret eden herkes bu akşam yemeğine dönecektir. Bazı hikayeler cadı kuşunun geceleri terk edilmiş yollarda otomobillere saldırdığını iddia etmeye devam ediyor.

  • Leave Comments