Uzaylıların İnsanlara Takdıkları Çipler

Uzaylıların İnsanlara Takdıkları Çipler

Tanımlanamayan uçan cisimler, dünya dışı canlılar tarafından insanların alıkonulmaları ve bedenlerinde çeşitli deneylerin yapıldığı çiplerin yerleştirildi bir gerçektir. tüm raporlara bakıldığında alıkonulmaların %60 gündüz, %40 gecedir. Türkiye, Güney Amerika… birçok dünya ülkesinde alıkonulmalar yoğun bir şekilde rapor edilmektedir.Uzaylıların insanların vücuduna yerleştirmiş olduğu çipleri bir çok üniversitenin desteği ve bilim adamları ile birlikte cerrahi operasyonla çıkartıp birebir inceledim. 15 cerrahi müdahalede bulundum.

270113-ino alien_chip

Alıkonulanların tariflerindeki canlıların fiziksel yapıları ve bedensel oranları birbirine çok benzemektedir. Gri deri, büyük kafa, büyük çekik siyah gözler, çelimsiz kollar ve bacaklar. Bu canlılar boyutlar arasında veya zamanda yolculuk ediyor olabilirler. Paralel evrenler var olabilir. Kimse dünya dışı canlılar konusunda tam olarak kesin bilgilere sahip değildir.

rfid_implants_1016

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bir çip operasyonunu şu şekilde anlatıyor:

Hastanın vücudunda çip olup olmadığını incelenirken, radyo frekans testlerinin birkaçında dikkat çekecek değerde frekans dalgaları tespit ettik. Bu maddeyi (çipi) gauss ölçer ile incelediğimizde 10mgauss birim frekans yaydığını, bunun savaş üslerinin, uzay üslerinin uzay araçlarıyla; uydularla haberleşirken kullanılan frekansların aynısı olduğunu farkettik.

maxresdefault

Bu cerrahi müdahalelerin hepsi kayıt altında gerçekleştirilmiştir. Aynı operasyon birçok kamera ile görüntülendi. Bilimsel ve askeri departman yetkilileride bulunmuştur ve şahit olduklarına dair belge imzalamışlardır. Operasyon yapılan tüm hastalarının isimlerini gizli tutmaktadır raporlara işlerken takma isim kullanılmaktayız.

rfid

Kan örneği alındı ve alınan kanda bir gariplik olduğunu tespit ettik. Obje röntgenlerde de görünmektedir. Hastanında belirttiği gibi gerçektende ayak parmağında bir obje vardı. Cerrahi operasyonlar yapılmadan önce sahşın röntgen ve birçok inceleme ile vücudunda bir parça olduğunun ispatlanması gerekmektedir. Eğer ispatlayamazsak cerrahi operasyonu gerçekleştirmemiz yasaktır. Objeyi (çipi) gauss ölçer ile incelediğimizde 10mgauss birim frekans yaydığını da teyit ettik. (operasyonun fotoğrafları gösteriliyor) parça sorunsuz bir şekilde tek seferde çıkarılmıştır.

844392c607c340a061174ceae9a50c53

Vücudunda çip bulunan hastanın evini incelemek istedik. Aletlerimiz evin heryerinde manyetik enerji tespit etti. Mutfaktaki metalleri bırakın tahta kaşıkta bile vardı! Evin çevresindeki ağaçlarda bile manyetik enerji vardı. Hastanın arabasında hatta lastiklerde bile vardı. Bahçedeki avokado ağacı ve hemen çevresindeki toprağa “bromain” denilen bir madde bulaşmış ve toprak saniyelik yanmıştı. Evde en yoğun manyetik enerjinin ölçüldüğü yatak odasına giden koridora dışarıdan giren tüm ışıkları kapattıktan sonra koridor sonundaki pencerenin altında bulunan duvara özel ışınlar yansıtarak baktığımızda 4 parmaklı çocuk eli gibi bir izi vardı.

94f27f2f277ccb7a8dc6b9e108c182f5

Ev sahibinin izni ile duvarın o kısmını dikkatlice kırıp aldık. Bu parçayı 48 saat sonra laboratuvarımıza soğutularak taşındığımız sırada muhafaza ettiğimiz kutuyu açıp bakmak istedik 4 parmaklı el izi duvar üzerinde dahada belirginleşmeye başladı kutunun içerisine düşmüş olan pul gibi parçacıklar birbirlerini çekerek bir araya toplandılar. ( kişisel bilgi: hatırladığım kadarıyla, Dr Roger Leir şöyle söylemişti: duvara sürülen el izinin iki sebebi olabilir 1- dünya dışı varlıklar (ddv) dünyadan kendilerine hastalık bulaşmaması için vücutlarına özel bir jel veya ilaç sürüyor olabilirler 2- üzerlerinde özel bir biyolojik elbise var bu elbisenin üzerinde koruyucu bir jel veya ilaç olabilir. Bu şekilde duvara sürülmüş olabilir. Duvardaki iz her ne ise evin manyetik alanında bir dengede olduğundan sabit duruyordu. Biz onu evden cıkardık ve dengesini bozmuş olabiliriz. Belkide duvarın parçasını soğutucu muhafaza ile bir başka laboratuvara taşırken kutuyu açmasaydık izde bir bozulma olmayacaktı.)

1280x720-HY7

İncelemenin sonuçları:

Hastadan çıkartılan çip meteorik demirden oluşmaktadır. Çipin içinde Uzaydan gelen meteorların üzerindeki maddelerle uyuşanlar bile vardır. ( Dr Roger Leir in çipin çapının 2mm olduğunu söylemişti bu notlarım arasında yok sadece hatırlıyorum )Çipteki uranyum dünyadaki uranyuma çok benziyor ama bu çipin içindeki uranyumun izotop oranı çok yüksektir. Objeyi 75 bin defa büyüterek incelediğimizde artık teknolojik bir yapıya sahip olduğunu görebiliyorduk. Bu metalin içinde nano iplikçikler olduğunu gördük bu sayede bizlerde daha gelişmiş nano parçalar üretmeyi öğrendik. Bu nano liflerin birkaç tanesi doğru birleştirilince dünyadaki yerçekimini aşabilecek bir yapı oluşturabilir. Örneğin: Japonya kumaşı bu nano iplikçiklerle kombine ederek tek bir elbisenin istediğimiz renkte olabilmesini sağlıyor.

Conspiracy Feeds (3)

Çip 75 bin defa büyütüldüğünde karbon nano tüplerini gördük bunları elimizdeki teknoloji ile üretmek çok zordur ve bu ileri teknoloji işlem çok çok ihtiyaç duymadığımız sürece üretilmemektedir. Çiplerin içindeki nano örgü sistemleri tamamen bir amaç için yapılmıştır. Bu nano örgü sistemlerinin bir çoğu bizim için yepyeni tasarımlardı o nedenle bunlara yeni isimler vermek zorunda kaldık: kurdela örgüsü, örümcek ağı, karmaşık örümcek ağı gibi çünkü öle görünüyorlar. Çipte sodyum kristali vardır ve bunları dünyada bulmak çok zordur. ( bu sırada çipin mikroskobik resimleri gösteriliyor) nano kurdelalar görüyoruz ve kusursuz şekilde düzenliler. Ovoid şeklinde maddeler gördük tüm bunların tam olarak ne olduklarını bilmiyoruz.

implan3

Bizler teknolojimiz ile maddenin nikel demir oranı testiyle dünyamıza ait olup olmadığını anlayabiliyoruz. Bu çipin içinde 60 dan fazla farklı madde var bazılarının ismi: thorium, uranium, ruthenium, iridium, palladium, rhodium…(slayt tan yazabildiklerim dahası vardı) ve asla tek başınına bulunamayan çevresinde farklı elementlerin bulunduran bir madde olan U238 bile vardı çipin içerisinde.

16kinopoisk_ru-Mars-Attacks_21-11151

Şuna özellikle dikkatinizi çekmek istiyorum: bu çiplerin içerisinde biyolojik canlı var ve bu canlı metalden ürüyor maalesef biz bunu yapamıyoruz. Biz bunu yapabilseydik demirle metalle organ yapabilirdik. Bu canlı anladığımız kadarıyla çipin çalışmasında görevli: 2mm lik bu minicik çipin içinde bölümler odacılar bile var. Bu odalardan birinde nanofiber tüpler diğer adıyla enerji kutucukları var o canlı çip için ihtiyaç duyulunca bu enerji kutucuklarını alıp kullanıyor. Çipin üzerinde C, O, Si, Mg, Al, S, P materyalleri kılıf olarak kullanılmıştır. Bana göre bu non-metallic yapı da üretilmiş bir cihaz olabilir. Bu çipler S.E.M ve F.I.B şeklinde isimlendirdiğimiz insan vücudunun reddetmediği DNA ya zarar vermeyen bir yapıya sahiplerdir. Anladığımız kadarıyla bu zeki canlılar çipleri yerleştirecek oldukları kişinin DNA ve doku yapısına uygun bir şekilde özel olarak üretiyorlar.

verichipcorp2 norm-495a34cd130ef-X+Files,+The+(TV)+(1993) leir2 implant-alien-83 crosshair-ha-5x4 alienimplant1 ae84293cfbf1764852345dfe5a0587dc

  • Leave Comments