Uzaylı Annunakilerin Kayıp Torunları Bulundu

Yakın zaman içinde yapılan bilimsel bir araştırmada Pasifik Okyanusu’ndaki adalarda yaşayan yerli Melanezyalıların dna’larında bilinmeyen bir insan türünün DNA’sını ortaya çıktı.  Yapılan analiz yerlilerin atalarının Neandertaller ve Denisovanlar ile yetiştirildiğini gösteriyor. Ancak bilinmeyen üçüncü bir grupda insan türünün kayıp genetiğinin kanıtları var. Ve bu üçüncü grup, insan evrimi hikayesine başka bir bilinmezlik ekleyebilir. Bu yerliler DNA larına hapsolmuş uzun zamandır kayıp bir insan türünün izlerini taşıyor olabilirler. Ya da geçmişten beri bilinen dünyadışı efsanevi bir soyun köklerinden geliyor olabilirler yani Annunakilerin.

Anunnakiler (ayrıca Anunaki, Anunna, Ananaki ve farklı varyasyonlarda da yazılır), antik Sümer, Akad, Asur ve Babillerin mitolojik geleneklerinde ortaya çıkan bir tanrı grubudur. Kaç Anunnaki olduğu ve hangi rolü üstlendiklerine dair açıklamalar hem değişkenlik gösterir hem de çoğu zaman tutarsızdır. Akad öncesi dönemden kalma en eski Sümer yazılarına göre Anunnaki, panteondaki en güçlü tanrılardır. Göklerin tanrısı An ile yeryüzünün tanrıçası Ki’nin torunlarıdır ve asıl işlevleri insanlığın kaderini kararlaştırmaktır.

 

#anunnakiler #anunnaki #anunaki  #büyük #anunnaki #youtube  #video  #sümerler  #sümermedeniyeti  #ilginçbilgiler  #anunnakilerhakkındabilgi  #sümermitolojisi  #mitoloji  #gizemlervebilinmeyenler #antikmedeniyetler #tarih  #youtuber  #türkçe  #hakkında  #göbeklitepe  #sümerlerbelgeseli  #sümertabletleri #belgesel

  • Leave Comments