Ana sayfa Cinler Slenderman Kimdir?

Slenderman Kimdir?

342
0
PAYLAŞ

Yüzü olmayan zayıf bir adam siyah takım elbiseli ve yaklaşık 3 metre boyunda. bir sopa gibi ince ayakları , bir ağacın dallarına asılı kolları, uzun elleri ve bacakları var. Yüzlerce yıldır yaşadığı ve çocukları kaçırıp öldürdüğü söyleniyor.

Pek çok belirsiz resmi çekildi ve hakkında yüzlerce rapor tutuldu. Onlarca insan önce kayboldu sonrada ormanlık bölgelerde ,kazıklara oturtulmuş ve iç organları çıkartılmış halde bulundu. Slenderman gerçek mi yoksa sadece korkuların yarattığı bir varlık mı ?

Özet
Yayınlanma tarihi
Başlık
Slenderman Kimdir?
PAYLAŞ
Önceki makaleCin Musallatı ve Cin Çarpması
Sonraki makaleNostradamus’u Gölgede Bırakan Kahin: Shipton ANA
Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here