Psişik Vampirler

Psişik Vampirler

Günümüz HollyWood Filmleri vampirlerini herkes biliyordur.Kan emen vahşi vampirler tarafından ele geçirilmiş bulunmaktadır.

Aslında bunun sebebi Sanguinist yani kan açlığından gelen hastalıktan kaynaklı olduğunu bilmiyordunuz eminim.

Durumu anlatacak daha iyi bir tanım bulunmadığı için verilen isim Vampirdir.

3 Tür yada çeşit diyebilirsiniz Vampir çeşidi vardır bunların hepsi aynı insanda da bulunabilir.

Ama ele Alacak olursak;

Psişik

Elementalist

Sanguine ( Latincede Kan demek )

Vampirlerdir.

İşin özünde kişinin Kalp Çakrası enerji üretmediğinden ötürüdür ki enerji hissiyatı hissederler.

Psişik Vampirler doğadan , insanlardan ya da Varlıklardan enerji çekebilirler. Yanlış anlamayın öcü gibi anlatılmış olabiliriz ama kimse bu durumu ooo vampiriz süper cooluz olarak algılamıyor resmen lanet.( Sabah ölü gibi uyanmak ne demek bilemezsiniz emin olun. )

1517660_206707066193644_952370840_n

Elementalist Vampirler için söylenebilecek en güzel şey elementlerin enerjilerini oyun hamuru gibi kullanabilirler bunun en kötü durumu istemeden yangın çıkarabilme ihtimaliniz çok yüksek ( ateşe karşı yetenekliyseniz tabi )

Ha Akasha enerjisini de indirebiliyorsunuz bu da bir çok büyücüden daha üstün kılıyor.

Sanguine durumuna gelecek olursak eğer ,

Sanguine vampirlerinin durumu çok vahim çünkü yaşam insanlardan çektikleri ya da herhangi bir şeyden çektikleri enerji onlara yetmiyor. Bir çok majisyenin bildiği üzere en yoğun enerji kaynağı “KAN”dır ve mecburen kandan beslenmek zorundalar.

Hatta Amerika , Gürcistan ,Azerbaycan , İngiltere gibi ülkelerde Vampir Dernekleri ve donörler mevcut yani size enerji veren ve kanlarıyla besleyen insanlar var.

Gelelim günümüz Okültistlerine göre hepimiz öcüyüz. Bu %100 yalan.

Peki bir Vampirden nasıl Korunursunuz Kısmına Gelelim;

Malesef ki en güçlü büyücüler bile korunamazlar , çünkü yüz yüze görüşmeye gerek yok. Biriyle Muhattap olmanız yeterli. Anında enerjisine asılabilirsiniz. Aurasal bozukluğu ancak zaten sizden istenen alındığı zaman fark edersiniz . Shielding denen enerjisel çalışmanız yoksa eğer zaten sizin enerjiniz çoktan gitmiştir. Ancak Tentacle’ları farklı bir yere yönlendirebilirseniz eğer kaçabilirsiniz bu durumdan yoksa sizi öldürecek kadar enerjinizi çekebilirler.Ama hiç bir vampir ihtiyacından fazlasını istemez ve almaz. Yapıyorsa zaten kötü insan kötü insandır yolda yürürken bıçaklanma olasılığınızla aynı şey buna maruz kalmanız.