Ana sayfa Demonlar ve Mitolojik Varlıklar Maryland Keçiadamı

Maryland Keçiadamı

8
1
PAYLAŞ

Maryland Keçiadamı

Amerika’nın Maryland eyaletinde 1970′lerden beri görüldüğü iddia edilen bu yaratık; alt tarafı keçi, üst tarafı insan olan, boynuzlu, 2 metre boyunda ve yaklaşık 135 kilogram ağırlığındadır.İlk olarak bir çift tarafından, elinde baltayla ormanda görülmüş.Köpekleri havlayınca yaratık farkeden çift, daha sonra köpeklerini kafası kesilmiş bir şekilde bulmuşlar. Birçok insan bu yaratığı modern bir şehir efsanesi bir ürünü olarak kabul ederken, bu cani canavar ile yüz yüze gelip karşılaştığını iddia edenlere göre bu korkunç yaratığın yada genetik sapmanın fazlasıyla gerçek olduğunu söylüyorlar. Florida “keçi adamlar” efsanesi ile dolu görülürken birçok yerde benzer söylenceler görülmüştür.

horror-christmas-movies-03

Cameron Waco, Dallas White Rock Lake Park ve, en bilinenlerinden olup yakın zamanda görüldüğüne dahil Texas bu çeşitli konumlara 1969 yılından beri Lake Worth, civarında canavar olarak adlandırılan bir yaratık tarafından kendinden söz ettirmiştir . Orada da Alabama, Arkansas, California, Indiana, Kentucky, Michigan, Washington ve hatta uzak Ontario, Kanada’da bile görüldüğü bildirilmiştir. Yine, Kuzey Amerika gibi nüfuslu yerlere kadar keçi adam efsanesi görülmüştür.

13101181_1036628633040136_410514285_n

Maryland gibi vahşi ve ıssız bir yerde, hantal, pas kaplı bir köprünün yakınında mağarada yaşadığı söylenir bu iddiaların en çok görüldüğü yer Bowie kasabasıdır. Hem insani hem keçi gibi özelliklerinin korkunç bir karşımını taşıyan bir HİBRİT BEAST olarak tanımlanan bu boynuzlu, toynaklı, korkunç keçi yaratık özellikle Yunan efsanelerinde bulunan antik satirlerin modern bir şekilde yeniden yorumlaması gibi görünüyor, ama görgü tanıkları iddiasına göre bu şeytan ötesi ,mitolojik bir hayal değil nefes alan, et ve kandan bir yaratık.

13077359_1036628583040141_43929738_n

Bu keçiadam efsanesinin ilk resmi rapor görgü tanıkları Forestville ve Prens George County Upper Marlboro alanlarında tüylü, boynuzlu bu canavar gördükleri rapor 1957, senesindeydi . O dalganın ardından, canavar yani görünüşe keçiadam on dört kişiyi öldürmekle suçlandı ,tarih 1962 yazıydı. Görünüşe göre öldürülenler onun ini olduğu düşünülen yere çok yakın yürüyüşler yapmıştı.on iki çocuk ve onlara eşlik eden iki yetişkin .

AR-799999502

Kimliği belirsiz kurtulanlar ise, keçiadamın şiddetle sadece “şeytan” ı andıracak korkunç sesler yayarak, bir balta ile kurbanlarını keserek parçalara ayırdığını iddia etti.Yerel yetkililer nihayet sahneye geldi, ve bu hesaba göre, kan gölüne geriye tüm yarısı yenmiş uzuvlar ve uğursuz görünümlü mağaraya açılan kanlı bir iz vardı.Polis, bu olayı kaydetti,ve mağara çevresi uzun uzun aransada başka birşey bulunamadı ve bu trajik olay hiçbir yazılı kayıta sahip olamadı.

il_mostruoso_essere_di_pope_lick

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here