MARMARA DENİZİNDEN ÇIKAN GİZEMLİ UZAYLI BAŞLIĞI

#gizemlervebilinmeyenler #marmaradenizi #uzaylı

Geçtiğimiz günlerde Marmara denizinin gizemli batık adası Vordonisi de basına tam yansımayan inanılmaz bir keşif yapıldı. Adanın civarında dalış yapan Musa Özkaya ilginç bir metalik başlık buldu. Bu daha önce hiçbir benzer uygarlığa ait olmayan garip bir başlıktı . Yapısı şekli formu ile bu dünyaya ait değilmiş izlenimi veriyordu. Başlık araştırılmak üzere ORİON Ufo ve Dünyadışı Varlıkları Araştırma Merkezi Kurucu Başkanı dostum Kuzey Atacan’a bırakıldı.

Başlık hakkında derin bir tarama ve araştırma yapmaya başlayan dostum Kuzey Atacan , daha sonra başlıktan beni haberdar etti ve bu sayede araştırmaya dahil oldum. Üniversiteden bazı hocalar ile görüşüp bilgi almaya çalıştım. Sonuçta sadece birkaç resim ile doğru bir saptama yapmak mümkün olmasa da bazı sonuçlara varıldı.

Bu sonuçlara geçmeden ve tam araştırma ile ilgili verileri sizlerle paylaşmadan önce olayın merkezi olan Marmara denizine ve Vordonisi adasına kısaca bir göz atacağız. Çünkü bölge ufolar ve usoların sürekli görüldüğü bir alanda yer almakta. Böyle olunca da bulunan başlığın tesadüf eseri orda olduğunu söylemek biraz  basit kalmakta. Belki de bölge de eskiden bir denizaltı ufo üssü  bulunmaktaydı. Ya da adadaki simyacı rahipler dünyadışı varlıklar ile iletişimin bir yolunu buldular.  Fakat bunlara gelmeden önce bölgeyi inceleyelim.

  • Leave Comments