Gördüğü Varlığın Resmini Yaptı

Gördüğü Varlığın Resmini Yaptı

YER: İstanbul-Topkapı

TARİH: 1975 – 1996

OLAYI YAŞAYAN: Grafiker Nejdet B.

10 yaşından beri haftada en az iki kez başından geçen inanılmaz olayları Nejdet Bey Şöyle anlatıyor:

– “İlk kez tanımlayamadığım bir varlıkla karşılaştığım o geceyi çok iyi hatırlıyorum. Henüz daha 10 yaşındaydım… Odamda yatağıma henüz yatmıştım ki, birden kaskatı kesiliverdim. Görünmeyen bir güç tarafından sanki yatağa çivilenmiştim. Hareket edemiyordum. Annemden yardım istemek için bağırmayı denedim… ”

İste tam o anda bir el ağzını kapatarak bağırmasını engelledi. Ağzını kapatan el normal bir insan eline hiç benzemiyordu. Yumuşacık deniz anasını andıran bir yapıya sahipti.. Nejdet beyin bu varlıkla ilk karşılaşmasıydı. O günden sonra sürekli o varlıkla geceleri karşı karşıya geldi.

– “Hiç ağırlığı olmayan hava gibi bir yapıya sahip. Yüzü çok garip. Hatta daha sonraları onun resmini de çizdim. Ama bu resmi daha önce kimseye göstermemiştim. İlk kez size gösteriyorum. Bu varlığın gelmesi de gitmesi de bir oluyor…”

Nejdet beyle ilk kez 1996 yılında Temmuz Ayı’nda görüşmüştük.. Fakat karşı karşıya olduğu varlık ikinci kez görüşmemize izin vermemişti. Nejdet beyin yıllardır birlikte yasamak zorunda kaldığı varlığın resmini aşağıda görüyorsunuz. Kendisini bu şekilde insanlara gösteren bir varlığın oldukça geri seviyeli bir varlık olduğunu söylememize gerek yok sanırım..

  • Leave Comments