Gölge İnsanlar Efsanesi

Gölge İnsanlar Efsanesi

Dinler, efsaneler ve inanç sistemlerinin bir dizi karanlık ruhsal varlıkları ya da doğaüstü gibi tarif  edilemeyen varlıkları tanımlamak için kullanılan tonun rengidir gölge . Yeraltının ve çeşitli yaratıkların, halk inançlarının ,hayalet hikayelerinin tanımı olmuştur.

Gölge insanlar kentsel efsane ve mitler gibi birçok insana görünen bir fenomendir. Bu yaratıklar, ya da her ne iseler, gölgeler veya siluetleri insanınki gibi olup , genellikle göz ucuyla dışarıda görülen ve bazen evinizin duvarlarında görünürler. Çoğu zamanda görüldüklerini anladıklarında bir duvar veya başka bir odaya kaybolurlar. Bu gölge insanların tam olarak ne olduğunu kesin değildir. Bazen diğer tarafta onları bekleyen ışıktan korkan ve reddedenler olarak toprağa-bağlı ruhlar olarak açıklanmışlardır.

Gölge İnsanlar Efsanesi ilk defa  gece radyo talk-show  programlarının birinde dile getirildi. ev sahibi Art Bell röportajında  gölge insanların konu edileceğini söylediğinde tarih  12 Nisan 2001 i gösteriyordu. Bu gösteri konu uzun uzadıya tartışıldı. Konuk Harley  Reagan olarak bilinen  yaşlı Kızılderili  Thunder dı. Gösteri sırasında, dinleyiciler ve  Onları görmüş olanlar yaptıkları çizimleri radyonun web sitesine göndermeye başladılar.  Bu çizimler derhal web sitesinde herkese açık olarak paylaşıldı ve gölge insanların çizimleri ve efsanesi ilk defa bir programda geçti.

o yıl Ekim ayında, Heidi Hollis Bu konusuyla ilgili ilk kitabını yayınladı gölge insanlar, ve daha sonra radyo programına düzenli konuk oldu. Hollis gölge olarak tanımlanan insanları periferik görme dışında titreme ve karanlık profilleri siluetlerin korkudan insan şeklinde olabileceğini açıkladı. Fakat bazı vakalarda bu varlıklar gören kişiye zarar veriyor ve onların göğüs kısmına baskı yaparak, boğmaya çalışıyordu .Bu konu hakkında ise belki de bunların başka boyutlardan gelen yabancı varlıklar olduğuna inanmaktaydı.

Online tartışma forumlarında katılımcılar paranormal ve doğaüstü konular üzerinden  onları tehditkar olarak bulduklarını  diğer inananlar ve paranormal yazarlar ise gölge insanların  iyi,kötü, ya da nötr olduğunu  ve hatta spekülasyon o derece büyüdü ki bazıları gölge insanların aslında farklı boyuttan gelen  başka bir evrenin sakinleri olduklarını öne sürdü. Çad Stambaugh gibi Bazı paranormal araştırmacılar ve yazarlar videoda gölge insanların görüntülerini kaydettiklerini  iddia. Ettiler.

Bazıları kırmızı veya sarı gözleri ile görülmüştür. Çoğu böcekler gibi olup, bizden daha çok korkarlar, iyiliksever yaratıklardır. Ama onlarında daha fazla düşmanca kişilikleri olanlar da bulunmaktadır .Gölge insanların çoğu erkek görünümlü bazıları uzun mont giymiş ve şapkalı olarak tarif edilir. Gözümüzün köşesinde aniden beliren ve gözlerinizin içine doğrudan bakarak gecenin karanlığından daha kara olan bu varlıklar nadiren insanlarla iletişime geçtikleri belirtilmiştir.

Bazıları sadece duman olarak belirmektedir, bazıları belden yukarısı görülmektedir, bazıları bacakları olup gözlemci gibi binaların ve calıların arkasında dikilen veya evdeki dolapların içinden ve duvarlardan geçerler. Bazı kimseler bu varlıkların karabasan denilen uyku felcine de yol açan şeyler olduğuna inanmaktadır . Bu Varlıklar “benimle gel” ya da “biz burada” gibi şeyler söyleyerek onların insanları korkuttukları da bildirilmiştir.

 

Bunun Dışında Birçok metamfetamin bağımlılarının  uzun süreli  sanrılardan sonra uyku yoksunluğu ile gölge insanlar gördükleri  rapor  edilmiştir.

1474577_182445878619763_953208948_n images

 

shadow_people_by_hypothetic_realist-d3b7rqy   e034cdaab57958297577faa063873dde Shadow People 4(1)  shadow_people_by_mistertrece-d5lrxv8 Shadowman-3 shadow-people04 shadows The_shadow_people_the_underliving_by_yidneth-d68z2d7 tumblr_lfk6qlzdbw1qdc1r3 tumblr_mt3hm4WmA51s1vn29o1_540


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gizemlervebilinm/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gizemlervebilinm/public_html/wp-content/plugins/mashsharer/includes/debug/classes/MashDebug.class.php on line 159