Evinizde Şeytani ve Tekinsiz Şeyler Olduğunun İşaretleri

İnananlar için, hayaletler ve paranormal olaylar dünyanın ilgi çekici bir yönü olabilir. Aynı zamanda gerçek Dünya da bir hayalet ve tekinsiz bir varlıkla aynı evde yaşamak zorunda olanlar için dehşet verici bir yön de olabilir. Bazen hayaletler, cinler ve  periler, inananlar ve mümin olmayanlardan çıkarılır.

Bazen, hayaletler o kadar zayıftır ki, en usta ve zihinsel psişikler bile enerji dalgalarını yakalayamaz. Ve bazen, tekinsiz bir binayı tehdit eden hayaletin ötesinde şeytani bir varlıktır. bazen de bunun dozu  tırmanarak artar, şiddetlenir ve fiziksel zarar vermeye kadar gider. Bu gibi aşırı durumlarda, tüm çare yollarını incelemeliyiz.

Bu varlıklar hayalet olarak adlandırılırken bazen de”şeytanca musallat” veya “iblis” olarak da adlandırılırlar. Şeytan tanımınız ne olursa olsun, bir şey kesindir: şeytanlar, kendilerini zararlı ve dehşet verici şekillerde açığa çıkarabilecek olumsuz ruhlar ya da enerjilerdir. Bu “şeytanlar”ın bazıları, etraflarındaki yaşamın olumlu yönlerini yok etmeye bile eğilimlidir: genel olarak sevgi, mutluluk ve insan hayatı. Öyleyse, iblislerin nereden geldiği, ya da bir insanın inançlarının kendileri hakkında söylediği şey ne olursa olsun, bu noktada, tanındığı anda şeytani musallatı ortadan kaldırmaktadır. Çünkü bunlar sadece bir “musallat”ın ötesine geçebilir.

Bir ev ya da işyeri gibi belirli bir yerden iblis kaldırmanın ilk adımı, işaretleri onu iyi tanımlamaktır.

Evdeki Şeytani Bir Varlığın İşaretleri

Şeytani musallatlar ilk önce bir evde ya da başka yerde başlarken, işaretler belirsiz olabilir ve ortamdaki enerjiyi taklit edebilirler. Aşağıdakilerden bir veya daha fazlasıyla karşılaşırsanız, evinizde paranormal bir olay olması muhtemeldir.

 • Garip sesler: ayak sesleri, kapıların açılması ve kapanması, fısıltılar, soluk çığlıklar veya inleme, beyaz gürültü veya elektronik frekans girişimi.
 • Garip manzaralar: Çevresel görüşünüzdeki gölgeler, yanıp sönen ışıklar ve elektronik eşyaların açılıp kapanması, sırtınız döndüğünde yerleri / konumları değiştirilen nesneler, karanlıkta vb.
 • Garip duygular: Bir izlenim duygusu, bir şeyin “yanlış” olduğu hissi, birilerinin evinizde veya binada bulunduğuna dair bir his, açıklanamayan soğuk hava, ve görünmez bir elin dokunma hissi.
 • Tuhaf kokular: parfüm, yiyecek kokusu, kükürt ve kötü kokular, çürümüş et ve yumurta kokusu gibi.

İblis enerji kazandıkça ve daha kolay tezahür etmeye başladığında, bu işaretlerin tümü artacak ve yoğunlaşacaktır, ayrıca şu şeyleri de deneyimleyebilirsiniz:

 • şiddetine bağlı olarak tekrarlayan kabuslar haftalık ya da gece bazında
 • fantom-mani:Yatakta tutulduk hissi ve sonra uyanma üzerine, vücudunda açıklanamayan çürükler veya çizikler keşfetme
 • Genel bir rahatsızlık veya korku hissi,kişinin kendi evine veya çevresine tam olarak yerleşememesi
 • Aile üyeleri ya da arkadaşlar arasında olumsuzluklar artar ve tartışmalara, kavgalara ve genel uyuşmazlığa yol açar.
 • Ruh veya şeytani varlık kendisini ev ya da çevreye mensup bir kişiye göstermeye başlar . Çoğunlukla, bu iblisler odaklarını belirli bir kişiye odaklar ve bu bazen bir çocuk olabilir. Bir çocuğa genellikle hoş bir varlık olarak görüneceklerdir. Aksi halde normal bir çocuk çekilirse ve “hayali bir arkadaş” varsa, bu BÜYÜK bir işarettir.
 • dini nesneler tahrip edilecek veya açıklanamayacak şekilde kaybedilecek, örneğin haç, kutsal kitaplar, tesbih vb.
 • hiçbir şey alınmamış olsa da , tüm evler ya da odalarda soğuk alanlar ve esintiler
 • Duvarlarda veya binadaki diğer yerlerde yazıların veya sembollerin ortaya çıkması

İşaretler, musallatın ciddiyetine ve kendini hane veya mülke bağlayan şeytanın tipine bağlı olarak değişecektir. Tüm deneyimlerin bir günlüğünü tutmak, sahip olduğunuz musallatın türünü belirlemede size yardımcı olabilir.

Ne yazık ki ve çoğu zaman, bir iblis veya musallat bir ev ya da binaya yerleştiğinde, durum başka insanlar tarafından körüklenebilir. İblisin insanların korkularını tetikleyen bir olumsuzluk getirmesi kısır döngüdür, o zaman bu insanlardan yayılan olumsuzluk şeytani varlığı daha fazla enerjiyle besler. Bu döngüden ötürü, şeytani musallat, bir eke dönüşebilir ve bazen iblisin, belirli bir kişiyi ve bazen birden fazla kişiyi etkileyip etkilememesine bağlı olarak, tam teşekküllü bir konuma dönüşebilir.

Evinizde en az bir kişide aşağıdaki işaretlerden birini veya daha fazlasını fark ederseniz olası bir musallat durumu içinde kendinizi bulabilirsiniz.

 • Çekilme: Bu şeytanın etkisinde olan kişi, ailesinden sosyal ve fiziksel olarak uzaklaşmaya başlayabilir. Kişi geri çekilir ve aile üyeleri  ile daha az konuşmaya ve sessiz kalmaya başlar
 • Öfke / Kınama: Kişi, genellikle ailesine karşı öfke ya da kızgınlık şeklinde, duygusal yoğunluğun hiçbir yerinde olmadığını gösterebilir.
 • Sevilen Aktivitelere İlgisizlik:Kişi, bir zamanlar keyif aldığı düzenli aktivitelerden uzaklaşması, örneğin hobiler, kitap okuma, sinema vs.
 • Tekrarlayan Kabuslar ve Karabasanlar: Kişi, genellikle karanlıktan korktuğu ve uyanma üzerine çığlık atabileceği karabasana eşlik eden tekrarlayan kabuslar yaşayacaktır.
 • Vücudun Açıklanamayan İzleri: Kişinin, kendisine uygulayamayacağı yerlerde vücudunda çizikler, ısırık izleri ve çürükler olabilir.
 • Okült / Siyah Sihri’ye olanilgi: Özellikle de nikotin veya kara büyü olmak üzere okültiğe ve büyüye ani bir ilgi gösteriş.
 • Açıklanamayan Hastalık ve Zayıflık: Açıklanamayan bir hastalık gözle görülür bir şekilde bedensel ve zihinsel zayıflığa dönüşebilir. Belirtiler kilo kaybı, saç kaybı, cilt tonunda değişiklik, iştah kaybı, kusma ve enerji kaybını içerebilir.

 • Sadece hatırlayın bunları ilerlemeden durdurabilirsiniz! Hanenizdeki olumsuzlukları beslemeyin ve ilk işaretleri gördüğünüzde kişinin yardımına koşun.Daha da kötüye veya daha da kötüye gitmesini beklemeyin!

Şeytan ve Şeytani Musallatı Çeken Şeyler

Öyleyse soruyu cevaplayalım: Şeytan nedir? En basit açıklamada, insan varlığını asla yaşamamış olan olumsuz bir ruh veya varlıktır. Bu denemedikleri anlamına gelmez.

Konuyla ilgili herhangi bir dini düşünceyi kenara bırakarak, bu varlıkların dünyamızın bir düzeyinde var olduğu konusunda hemfikir olabiliriz. Ve maalesef, belli nedenlerden dolayı genellikle belli yerler ve insanlar onları çekiliyorlar.

Şeytani Musallatları Çeken Yerler:

 • Cinayet / İntihar:belirli bir yerde meydana gelen her türlü şiddetli ölüm, muhtemelen negatif varlıkları çekmek için yeterince negatif enerji üretecektir.
 • Kara Büyü:her türden kara büyülü ritüellerde kullanılan herhangi bir yer, ortaya çıkması ve potansiyel olarak sızması için olumsuz varlıklar için açık bir kapıdır. Bir grup insan bu ritüellere katılırsa, bu daha çok şeytani varlıklar için bir mıknatıs görevi görür.
 • Çoklu Ölümler: Birdenfazla ölüm görmüş olan herhangi bir yer şeytani büyülere neden olabilir. Unutmayın, olumsuz varlıklar olumsuzluklardan beslenir.
 • Tekrarlayan Olumsuzluk: Olumsuzluğun yeterince güçlü olduğu ve yeterince uzun sürdüğü olumsuz insanların yaşadığı herhangi bir yer, negatif varlıkların dikkatini çekmek için yeterli enerji üretebilir.

Şeytani Musallatları Çeken İnsanlar:

 • Ruh Çağırıp, Fal Bakmak: Bazen sadece kendini koruyarak ya da kişinin ne yaptığını bilerek gizli bir şeytanı, örneğin bir ouija tahtası ile davet ya da tarot kartları ile geleceği görmeye çalışmak
 • Kara BüyüYapmak: sadece okültenin içine dalmak değil, aslında kara büyü dünyasına dalmak, özellikle bir grupla ritüelleri gerçekleştiriyorsanız, olumsuz şeyler için bilmeden bir portal açmak.
 • Ölümle İlgili Takıntı: Ölümetakıntılı olan bir kişi de şeytani bir iblisi kendine çekebilir, örneğin tekinsiz saatlerde ve geceyarısı bir mezarlığın etrafından geçmek, perili diye bilinen tekinsiz ve cinli yerleri ziyaret etmek, ölüm ve cinayet sahnelerinin olduğu yerleri araştırmak
 • Depresyon / Anksiyete:derin depresyona giren insanlar, zayıf bir auraya sahip oldukları için şeytanlar dahil olumsuz ve negatif varlıkları çekebilirler.
 • Uyuşturucu Kullanımı / İlaç Suistimali: düzenli olarak depresyon ilaçları ve uyuşturucu kullanan bir kişi kendini şeytani bağlanmalara açmaktadır. Bunun nedeni ilaçlar ve uyuşturucu, fiziksel, zihinsel ve ruhsal enerjinizi tüketerek, düşük seviyedeki negatif varlıkların enerjinizle beslemesine izin verecek kadar zayıf bırakabilmesidir.

 • Leave Comments