Dul Kadın Ölü Kocasını Duvarda Gördü

Dul Kadın Ölü Kocasını Duvarda Gördü

41 Yaşındaki ABD’li kadın, bir gece vakti yatak odasının duvarında yıllar önce ölen kocasının silüetini gördüğünü iddia ederek papazdan yardım istedi. Brooklyn’de korku filmi senaryolarını aratmayacak bir olay gerçekleşti. Dul bir kadının iddiasına göre evi şeytanın evi, çünkü taşındıktan sonra yatak odasının duvarında kocasının silüeti belirdi.

41 yaşındaki Andrea Samuels’in iddiasına göre dört yıl önce hayatını kaybeden kocası Brian duvarda belirdi. Koyu bir Katolik olan Andrea Samuels olaydan hemen sonra Katholik rahip Paul Dadson’u çağırdı. St Bede’s Katolik Kilisesi rahibi Dadson da duvarda bir adam silüeti olduğunu ve aynı zamanda bir hayvanı anımsatan bir silüetin de bulunduğunu doğruladı. Peder Dadson, duvarı ve evi kutsal su serperek Katolik inançlarına göre kutsadı. Daily Mail’in habearine göre Andrea Samuels mobilyaların kırıldığını, fotoğrafların duvardan düştüğünü ve bu olaylar başladığından beri bir sürü problem yaşadığını söyledi.

andrea-samuels-1 Andrea-Samuels-dan-Wajah-Suaminya

Peder Dadson, bu tarz bir vakayla şehirlerinde ikinci kez karşılaştığını söyledi ve ekledi “Oraya gittiğimde duvarda bir çeşit görüntü gördüm. Bulunduğu uzaklıktan tıpkı bir adamı andırıyordu. Bazı evlerde böyle şeyler oluyor. Belki de insanlar kendilerini etkileyen insanları ve olayları şeytani etkilerle görüyor” dedi. Andrea Samuels ise bu olaylardan kurtulmak istediğini belirterek “Sadece yeni bir yaşam ve yeni bir ev istiyorum” dedi.

  • Leave Comments