You are here: Home » Korku Videoları » Conjuring 2

Conjuring 2

Korku dolu anlar bitmedi.. kaldığı yerden devam ediyor. Korku Seansı 2  geçtiğimiz 4 yıl boyunca üzerine daha iyi bir filmin çekilemediği ve senenin en iyi, son 15 yılında en başarılı ilk 5 gerilim filminden birisi seçilen Korku Seansı serisi, topladığı hayran kitlesi ve merak edenler için ikinci yapıtıyla duyurulmuş bulunuyor.. Birincisini de izlemenizi tavsiye ederiz. Sitemizde bulabilirsiniz. Lorraine ve Ed karı kocadırlar.

Bazı gerçek üstü şeyleri gün yüzüne çıkarmak amacıyla uğraşmaktadırlar, yaptıkları şeyin sonucunda karşılaştıkları manzaralar muazzam derecede korkutucu ve ürkütücü olsa da, çabalarından hiç vazgeçmemektedirler. İlk filmin tarz ve senaryosunun bozulmayacağı, ikinciye zincirleme ve ek bağlamalarla devam edeceği, baş rollerin aynı, yardımcı oyuncularında değişeceği yeni filmde, Vera ve Patricki tekrar görmemiz mümkün gibi görünüyor. İnceleme yapan çiftimiz bu defa daha dehşet verici bir olayla karşılaşıyor.  Peki bu sefer buna hazırlıklılar mı ? Takıntı haline getirdikleri şeye devam edecekler mi? Yoksa hayatları uğruna sürdürdükleri mücadele burada son namı erecek?

Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

http://www.gizemlervebilinmeyenler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir