You are here: Home » Gizemler » Brezilyadaki Nazi Irkı

Brezilyadaki Nazi Irkı

Brezilyadaki Nazi Irkı

“Ölüm Meleği” olarak ün yapan Nazi doktoru Josef Mengele’nin saf Alman ırkını yaratmak için yaptığı ölümcül deneylerin başarıya ulaştığı iddia edildi Mengele Brezilya’da ücra bir kasabada ölümcül deneylerine devam etmiş ve mavi gözlü, sarı saçlı bir ırk yaratmayı başarmış Nazi lideri Adolf Hitler’in en değer verdiği insanlardan biriydi çünkü Nazi Almanyası için mavi gözlü, sarı saçlı saf bir ırk yaratacaktı “Ölüm Meleği” olarak ün yapan Nazi doktoru Josef Mengele’nin Nazi toplama kampı Auschwitz’deki ölümcül deneylerine Brezilya’da devam ettiği ortaya çıktı.

d2effa69-321a-4a78-b442-c968b40dc930 iste-brezilyadaki-nazi-irki-brezilya-josef-mengele-nazi-ari-irk-1115952 -olum-melegi-basardi-mi--brezilya-josef-mengele-nazi-ari-irk-1343093

National Geographic Amerika’da yayınlanacak belgesele göre, 2 milyon insanın ölümünden sorumlu tutulan Nazi savaş suçlusu Mengele, Güney Amerika’ya kaçtıktan sonra “ölüm deneylerine” Brezilya’nın bir ücra kasabasında devam etti Ünlü bir tarihçi Mengele’nin mavi gözlü ve sarı saçlı saf ırk yaratmak için Brezilya’nın Candido Godol kasabasından deneylerine devam ettiğini, hayata veda etmeden önce de saf ırkı yaratmayı başardığını iddia etti Candido Godol kentinde şu anda 80 aile yaşıyor ve bunlardan 38’i ikiz İkizler tam Mengele’nin hayal ettiği gibi mavi gözlü ve sarı saçlı Candido Godol kasabasını başka bir özelliği daha var:

ustun_alman_irki_projesinin_meyveleri_brezilya_da_mi_091205095414 58317-700x334

 

Burada ikiz bebeklerin doğum oranı dünya ortalamasının tam bin katı Saf Alman ırkını yaratmak için uygulanacak testlerin kobaylığını, toplama kamplarındaki esirler üzerinde yaptı Cermen soyundan gelen ari ırktan doğan çocukların gözlerinin başka bir renk olması durumunda, bunları mavi yapabilmek için deneyler yapıyor ve bunların sonucunda elde ettiği sıvıları esirlerin göz bebeklerine şırınga ile enjekte ediyordu Bu yaptığı test tam bir fiyasko ile sonuçlanırken, birçok insanın kör olmasına ve ölmesine yol açmıştı Aynı zamanda birçok esirin vücutları üzerinde anestezi uygulamadan kanlı deneyler yapmıştı Josef Mengele, 2 milyon kişinin ölümünden sorumlu tutuluyor.

ustun_alman_irki_projesinin_meyveleri_brezilya_da_mi_091205103724 317351

Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

http://www.gizemlervebilinmeyenler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir