12 Milyon Amerikalı Dünyanın Kurallarını Reptilianların Belirlediğine İnanıyor

BBC’nin spor yazarı David Icke, toplumun, Sürüngenlerin adıyla insansı sürüngenler tarafından kontrol edildiği iddiasını içeren bir kitap yayınladı.Pek çok insan bilim kurgu olduğunu düşündü, ama öyle değildi ve ABD’deki 12 milyondan fazla insanın doğru olduğuna inandığı bir kamuoyu araştırmasına göre, bu çok çirkin bir komplo teorisi gibi gelebilirdi.

Sürüngenler Nereden Geldi?

Sürüngenlerin nereden geldikleri ile ilgili olarak iki ana teori vardır. Bazı insanlar galaksiler arası yolculuğa çıktıktan ve gezegenlerinden ayrıldıktan sonra Dünya’da evrimleştiklerini düşünürler.

Diğer insanlar, Sürüngenlerin Draco takımyıldızından geldiğini ve binlerce yıl önce Dünya’ya vardıklarını ve gizlendiklerini düşünürler. Bu insanlar, insanın DNA’sını, insanların tam beyin kapasitelerini kullanmasını engellemek ve böylece insanları kontrol etmelerini kolaylaştırmak için insanın DNA’sını değiştirdiklerine inanıyorlar.

İnsanların DNA’sını değiştirmenin, Reptililerin insanlara sahip olmasını kolaylaştırdığına inanılıyor. Reptilianlar Mezopotamya ve Babil’de iktidar kazandılar ve kraliyet ailelerine de yayıldılar, esasen küresel bir hapishanede bulundular ve insanların zihnini kontrol ederek  ve medyayı kullanarak işlemlere tuttukları gıda ve yiyecekleri  insanlara yedirterek  fark edilmeden Dünyamızı tamamen ele geçirdikleri söylenmekte.

Peki Nasıl Bir İnsanı  Bir Sürüngenden Ayırırsın?

Icke, tam kan ve melez Reptililer olduğunu da söyler. Tam kanlı türlerin, Reptilian olduklarını ve Reptilian cildi ve insan formu arasında değişebildikleri  fark edilmektedir. Melezlerin ise yarı Sürüngen yarı insan olduklarını ve Yeni Dünya Düzeni’ni kurmak için insanları zorladıkları tahmin edilmekte.

Icke, bir Sürüngen’i bir insandan ayırabilecek bazı işaretler olduğunu söyledi. Bunlar şunlardır

Bir bukalemun gibi rengi değişen mavi veya sarı gözler

Kırmızımsı saç

Ait olma duygusu

Düşük kan basıncı

Keen işitme veya görme

ESP ve psişik yetenek

Açıklanamayan yara izleri

Bulundukları yerde elektrik gücünün bozulması

UFO ve uzaylılarla iletişim


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gizemlervebilinm/public_html/wp-includes/functions.php on line 4669

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gizemlervebilinm/public_html/wp-content/plugins/mashsharer/includes/debug/classes/MashDebug.class.php on line 159