Ana sayfa Genel 12 Milyon Amerikalı Dünyanın Kurallarını Reptilianların Belirlediğine İnanıyor

12 Milyon Amerikalı Dünyanın Kurallarını Reptilianların Belirlediğine İnanıyor

405
0
PAYLAŞ

BBC’nin spor yazarı David Icke, toplumun, Sürüngenlerin adıyla insansı sürüngenler tarafından kontrol edildiği iddiasını içeren bir kitap yayınladı.Pek çok insan bilim kurgu olduğunu düşündü, ama öyle değildi ve ABD’deki 12 milyondan fazla insanın doğru olduğuna inandığı bir kamuoyu araştırmasına göre, bu çok çirkin bir komplo teorisi gibi gelebilirdi.

Sürüngenler Nereden Geldi?

Sürüngenlerin nereden geldikleri ile ilgili olarak iki ana teori vardır. Bazı insanlar galaksiler arası yolculuğa çıktıktan ve gezegenlerinden ayrıldıktan sonra Dünya’da evrimleştiklerini düşünürler.

Reptilian header - 12 Milyon Amerikalı Dünyanın Kurallarını Reptilianların Belirlediğine İnanıyor

Diğer insanlar, Sürüngenlerin Draco takımyıldızından geldiğini ve binlerce yıl önce Dünya’ya vardıklarını ve gizlendiklerini düşünürler. Bu insanlar, insanın DNA’sını, insanların tam beyin kapasitelerini kullanmasını engellemek ve böylece insanları kontrol etmelerini kolaylaştırmak için insanın DNA’sını değiştirdiklerine inanıyorlar.

fringe s4e1 1024x682 - 12 Milyon Amerikalı Dünyanın Kurallarını Reptilianların Belirlediğine İnanıyor

İnsanların DNA’sını değiştirmenin, Reptililerin insanlara sahip olmasını kolaylaştırdığına inanılıyor. Reptilianlar Mezopotamya ve Babil’de iktidar kazandılar ve kraliyet ailelerine de yayıldılar, esasen küresel bir hapishanede bulundular ve insanların zihnini kontrol ederek  ve medyayı kullanarak işlemlere tuttukları gıda ve yiyecekleri  insanlara yedirterek  fark edilmeden Dünyamızı tamamen ele geçirdikleri söylenmekte.

reptilian 1024x473 - 12 Milyon Amerikalı Dünyanın Kurallarını Reptilianların Belirlediğine İnanıyor

Peki Nasıl Bir İnsanı  Bir Sürüngenden Ayırırsın?

Icke, tam kan ve melez Reptililer olduğunu da söyler. Tam kanlı türlerin, Reptilian olduklarını ve Reptilian cildi ve insan formu arasında değişebildikleri  fark edilmektedir. Melezlerin ise yarı Sürüngen yarı insan olduklarını ve Yeni Dünya Düzeni’ni kurmak için insanları zorladıkları tahmin edilmekte.

maxresdefault 1024x576 - 12 Milyon Amerikalı Dünyanın Kurallarını Reptilianların Belirlediğine İnanıyor

Icke, bir Sürüngen’i bir insandan ayırabilecek bazı işaretler olduğunu söyledi. Bunlar şunlardır

Bir bukalemun gibi rengi değişen mavi veya sarı gözler

Kırmızımsı saç

Ait olma duygusu

Düşük kan basıncı

Keen işitme veya görme

ESP ve psişik yetenek

Açıklanamayan yara izleri

Bulundukları yerde elektrik gücünün bozulması

UFO ve uzaylılarla iletişim

amazingspiderman conceptart jerad 01 514x1024 - 12 Milyon Amerikalı Dünyanın Kurallarını Reptilianların Belirlediğine İnanıyor

Özet
Yayınlanma tarihi
Başlık
12 Milyon Amerikalı Dünyanın Kurallarını Reptilianların Belirlediğine İnanıyor

Comments

comments

PAYLAŞ
Önceki makaleSümer Rölyeflerindeki ve Tarot Sembolizmindeki Gizemli Çantalar
Sonraki makaleCinler Gerçeği
Sevgili Gizemler ve Bilinmeyenler takipçileri sizlere elimden geldiğince Dünyanın dört bir yanından ve yurdumuzdan farklı ve değişik konular sunmak için uğraşmaktayım. Bu gerçekten ciddi bir zaman ve emek isteyen bir iş, gerek çeviriler olsun, gerek düzenlemeler ve konu ile ilgili görselleri bulmak olsun. Siz gizem dostlarına daha etkili olmak adına şu anda kanalımı daha verimli bir hale getirmek için çalışmalar başlatmış durumdayım. Bu sebepten kanalıma abone olup , videolarımı sosyal medyada paylaşmanız kanalımızın büyümesini sağlayacak ,ayrıca seyrettiğiniz videoya like verip ,konuların altına yapacağınız kısacık bir yorum bile. Bu emeklere biraz olsun katkı sağlayacaktır.Ayrıca videoları sosyal medyada paylaştıp, tavsiye ettikçe kanalımızda gelişecektir.Siz gizem dostlarının bu emekleri boşa geçirmeyeceğini biliyor ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Gizemli videolarda görüşmek üzere. Teşekkürler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here